Alışveriş Portalı
Şahin Sucukları Jeep Compas Çekiliş Kampanyası
Dikkat Jeep Çıkabilir!

30 Nisan 2015 tarihine kadar Şahin ürün paketlerinden çıkan katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 6635 kısa mesaj olarak veya sahinlekazan.com sitesinden gönderin, 3 Jeep Compas'dan birini kazanma şansını yakalayın.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Şahin-Melek Et ve Et Mamulleri Gıda San.Tic. A.ş01.02.2015 (SAAT: 00.01)- 30.04.2015 (SAAT: 23.59) tarihleri arasında.  tarafından MPİ’nin 15.01.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/113-315 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Şahin-Melek Et ve Et Mamulleri Gıda San.Tic. A.ş.  tarafından düzenlenen bu kampanyada; Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından şahin ürün satın alarak, ürün ambalajı içerisinde yer alan özgün katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 6635 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen tüm GSM operatör kullanıcıları veya www.sahinlekazan.com(ücretsiz) adresli web sayfasına üye olarak şifre, ad, soyad, adres  ve telefon  bilgilerini eksiksiz dolduran  kişilere çekiliş hakkı verilecektir.
 • Ürün ambalajlarındaki şifreler, verilecek çekiliş haklarına göre ayrı ayrı özel üretilecektir.  İkramiye olarak, 3  kişi 2014 MODEL JEEP COMPASS 2.0 CVT 4X2 kazanacaktır.
 • Çekiliş 08.05.2015 tarihinde saat 13:00’da Şahin-Melek Et Ve Et Mamulleri Gıda San.Tic. A.Ş. Oruç Reis Mah. Karpuzatan Cad. No:89-91 KAYSERİ (Şahin Toplantı Salonu)adresinde yapılacaktır.
 • Kampanya ya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir.
 • Avea için 0,60 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir.
 • Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret edilmeyecektir.
 • Kazanan talihliler 13.05.2015 tarihli BirGün gazetesinde duyurulacaktır. 28.05.2015 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.06.2015 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 • sahinlekazan.com internet sitesi katılımı ücretsizdir.
 • sahinlekazan.com İnternet katılımında ve sms katılımında Şifre-Ad-Soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.Mükerrer şifreler elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir.
 • İkramiye tesliminde ürün ambalajı içerisinde bulunan şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Şahin-Melek Et ve Et Mamulleri Gıda San.Tic. A.ş.  ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Yorumlar (Toplam: 1) Sıralama:
Avatar
HAKAN ÇELİK 11.04.2015-17:58:43
Şahsen merak ettiğim bir konu var. İyi güzel ürün alıp şifreleri gönderiyoruz ama bu şifrelere dair çekiliş hakkı verilip verilmediğine dair nasıl firmaya güven duyacağız. İşimiz gerçekten şansa kalmış bence. Özellikle de internet sitesinden girilen şifreleri devletin resmi organları bunu takip ediyor mu? yani internetten veya cep tel mesajıyla gönderilen şifrelere dair çekiliş hakkının %100 elde edildiğinin kanıtı nedir? Milli piyango çekilişi değil sonuçta. özel bir firma. devlet sahinlekazan.com uzantılı bir siteye girilen çekiliş şifrelerine çekiliş hakkı verilip verilmediğini nasıl kontrol edebilir? İnşallah bunun bir yolu ve garantisi vardır. Değilse biz tüketiciler kandırılıyor olabiliriz değil mi? Çekilişle jeep verilecek zannı ile ürüne hücum. Bunun garantisini güvenini nasıl sağlıyor firma?
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica