Alışveriş Portalı
19 Mayıs coşkusunu Media Markt ile yaşayın
.
Gençlere olan sevgisini ve sonsuz güvenini, Milli Mücadele döneminin en önemli safhalarından biri olan 19 Mayıs’ı onlara armağan ederek gösteren Ata’mızın saygıyla anılmasına vesile de olan bu anlamlı güne Media Markt, 19 Mayıs kampanyaları ile katılıyor.

Gençlerin ve kendini genç hisseden herkesin kendine uygun ürünü, kampanya kapsamında indirim ile edinebilmesini sağlayan Media Markt, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına ayrı bir renk katıyor. En Güzel 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kampanyaları Media Markt’ta Temeli 1976’da Münih’te atılan ve oluşturduğu yüksek müşteri memnuniyetinin yanı sıra, sayısız seçeneği düşük fiyatla sunmasıyla başarısını günbegün katlayan Media Markt, dünyanın dört bir yanında bulunan 1000’i aşkın mağazası ve Türkiye’deki 48 mağazası ile sayısız teknoloji meraklısına ev sahipliği yapıyor. Teknolojik ürünler ve teknoloji fırsatları söz konusu olduğunda akla ilk gelen teknoloji mağazası olan Media Markt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Bayramı kapsamında gerçekleştirdiği teknoloji kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Başta gençlerin yüksek teknoloji ürünlerine daha kolay erişebilmelerine fırsat veren teknoloji mağazası Media Markt, tablet, telefon, kulaklık, akıllı telefon, notebook, bilgisayar gibi birbirinden farklı elektronik aygıtları kampanyalı ürünler içerisinde değerlendirerek daha düşük fiyatlar üzerinden teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor. İndirimli ürünler arasından hediye seçmek ve sevdiklerine sunmak isteyenlerin de merakla bekledikleri 19 Mayıs indirimleri, Media Markt online teknoloji mağazası üzerinden de rahatlıkla edinilebiliyor.

Teknolojik Hediyeler Media Markt ile Bir “Tık” Yakınınızda
Kendi içindeki yenilenme sürecini hiç durmadan devam ettiren ve bu sayede müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başaran Media Markt, kullanıcılarına bir dost gibi yaklaşarak gereksinim duydukları ürünleri teknoloji meraklılarının beğenisine sunuyor. Bu noktada, eski bilgisayarını ve cep telefonunu yenilemek arzusundakileri bilgisayar kampanyaları ve akıllı telefon kampanyaları ile memnun eden mutlu eden Media Markt, tablet kampanyaları ile yüksek teknolojiyi düşük fiyatlarla erişilebilir hale getiriyor. Tüm bu indirim ve kampanya sürecinde müzik tutkunlarını da unutmayan teknoloji mağazası, müzikseverlerin kulaklık indirimleri aracılığıyla diledikleri ürünü alabilmelerine fırsat veriyor.

19 Mayıs coşkusunu birbirinden teknolojik ürünler edinerek yaşamak isteyenlerin öncelikli adresi olan Media Markt, artık gelenekselleşen kampanyaları ve kapsamlı indirimleriyle teknoloji meraklılarını sevindirmeye devam ediyor. Gençlere, yeni nesil teknolojilerle donatılan aygıtlar hediye etmek isteyen ebeveynlerin de merakla bekledikleri Media Markt 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kampanyaları, bilgi toplumu olunabilmesi yolunda da büyük önem kazanıyor.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica