Alışveriş Portalı
Aradığınız evcil hayvan ürünleri Petzimo.com’da
.
E-ticaret siteleri sayesinde mağaza sayısı az olan sektörler büyük kolaylık yaşıyor. Örneğin; pet shop malzemeleri satan mağazaları, ihtiyaç olduğunda anında bulmak çok kolay olmuyor. Petshop mağazası bulunduğunda ise müşteri, beklediği ürün çeşitliliği ile karşılaşamıyor. Bu sorunun önüne geçmek amacıyla, birçok popüler ve en kaliteli kedi ve köpek maması markalarını web sitesinde bir araya getiren Petzimo.com, uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla petshop ürünlerini adresinize kadar getiriyor.

Purina kedi maması ve Purina köpek maması gibi gibi kaliteli mama markalarını bir araya getiren Petzimo.com’da evcil hayvanlarınız için kedi bakım ürünleri, köpek bakım ürünleri, kedi ve köpek aksesuarları, tasma çeşitleri, taşıyıcılar, kedi ve köpek yatakları, evcil hayvan tuvalet ürünleri ve daha birçok pet shop malzemesi de satın alabilirsiniz.

Petzimo’da alışveriş nasıl yapılıyor?
Petzimo.com’da yer alan evcil hayvan ürünlerine Petzimo’nun Android ve mobil uygulamarında da ulaşılabiliyor. Her iki uygulamada da kullanıcı adı ve şifre ile girişi yapıldıktan sonra ürünler “Sepete Ekle” seçeneğine tıklayarak alışveriş sepetine atılabiliyor. “Sepetim” sayfasındaki “Satın Al” seçeneğine tıklayarak önce adres ekleyip, ardından ödeme seçeneği işaretlendikten sonra, sipariş onaylanıyor. Petzimo mobil uygulamalarındaki ödeme seçenekleri Petzimo.com web sitesindeki alışverişlerde de olduğu gibi online kredi kartı, havale ve kapıda nakit ya da kredi kartı olarak sunuluyor.

Petzimo.com web sitesi ve Petzimo mobil uygulamalarıyla, evcil hayvanların tüm ihtiyaçları karşılanabiliyor. Siz de hemen Petzimo’da alışverişe başlayın, evcil hayvanınızın ihtiyacı olan pet shop ürünlerini uygun fiyatla alın. Petzimo’da köpek ve kedi mamaları, ödüller, besin takviyeleri, mama ve su kapları, pire ve parazit koruma ürünleri, bakım ürünleri, temizlik ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantası, tasmalar, oyuncaklar, yuvalar, tuvalet ürünleri, evcil hayvan kapıları, kuşlar için kraker ve aksesuar çeşitleri, kemirgen yemleri ve aksesuarları ayrı ayrı görüntülenerek, ihtiyaç duyulan ürün kolayca bulunabiliyor.
Yorumlar (Toplam: 1) Sıralama:
Avatar
tempogrup 28.07.2017-11:29:19
Gayet güzel düşünülmüş, tebrikler.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica