Alışveriş Portalı
Artık MAPFRE Go var
.
Dünya çapında güvenilir bir sigorta şirketi olma hedefiyle çıktığımız yolda yıllardır aynı çizgide ilerliyoruz. Bu ilerlemede siz değerli müşterilerimizin katkılarını da unutmuyor ve her zaman yanınızda olmak için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Sizin de yanımızda olarak Türkiye'de kalıcı olmamızı sağladığınız için herkese teşekkürler. Yanınızda olmaya ve hayatınızı kolaylaştırmaya sigorta alanında yaptığımız yenilikler ile devam ediyor ve karmaşık sigorta işlemlerinizi çok daha kolay bir hale getirmek için geliştirdiğimiz MAPFRE Go uygulamasını hizmetinize sunuyoruz.

MAPFRE Go Herkesin Dilinden Anlar
Sigorta alanında yenilikler ile müşteri memnuniyetine önem veren fikirlerimizi, dijital çağın getirdiği kolaylıklar ile birleştirdik. Böylece ortaya online sigorta dünyasının yeni üyesi MAPFRE Go çıktı. Bireysel işlemler için son derece güvenli bir yapıya sahip olan Mapfre Go ile tüm sigorta işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

MAPFRE Go ile online sigorta işlemleri konusundaki tüm sorunlarınıza çözüm üretmeye devam ediyoruz. Üstelik kullanmak için Mapfre müşterisi olmanız gerekmiyor. Çünkü MAPFRE Go ile MAPFRE Sigorta'nın kapılarını herkese açıyoruz. Mapfre Go sistemini, bizi yakından tanımak isteyen, müşterimiz olan ya da olmayan herkesin hizmetine sunuyoruz.

MAPFRE Go'ya sosyal medya hesabınızla bağlanın!
Online ortam deyince aklına sosyal medya gelen kullanıcıları da düşünmeden edemedik. Bu nedenle sigortanın ilk sosyal medya dostu online işlemlerini hizmetinize sunduk. Sosyal medyayı çok sevenleri, onsuz işlem yapamayanları elbette unutmadık. Sigorta sektöründe bir ilk olarak Facebook ile giriş yapıp ilerleyebileceğiniz online işlem sistemi geliştirdik. Böylece MAPFRE Go sayesinde online sigorta işlemlerinizi sosyal medya hesabınıza bağlı olarak yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

Online işlemler demişken! İnternete cep telefonları ile erişim sağlayan kullanıcılara da müjdemiz var. MAPFRE Go hizmetinin kullanım kolaylığı, işlerini telefonlarından halleden kullanıcılara da avantaj sağlıyor. Bizce kimse poliçesini görmek için mobil uygulama indirmek, güncellemek ve telefonunda sürekli yer açmak zorunda değil. Bu nedenle MAPFRE Go, ilk %100 mobil uyumlu sigorta online işlemleri olma özelliğine sahip. MAPFRE Go sayesinde ek uygulamalar indirmeden telefonunuzdan kolayca sigorta işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Siz de "sigorta işlemlerimi en kolay yoldan yaparım" diyorsanız MAPFRE Go dünyasına hoş geldiniz.
Etiketler: , , ,
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica