Alışveriş Portalı
Dijital Pazarlama Ajansı Netpoint Digital Webrazzi E-Ticaret’18 Konferansına destek veriyor
.
İnternet ve teknoloji alanında uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin 7 Mart Çarşamba günü düzenleyeceği Webrazzi E-Ticaret’18 konferansının destekçileri arasında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına dijital pazarlama ve PR hizmetleri sunan Netpoint Digital de yer alıyor.

Küresel dünyada perakende ve e-ticaret, perakendede yaşanan dijital dönüşüm, e-ticarette lojistiğin önemi, e-ticarette influencer etkisi gibi konular 7 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi E-Ticaret’18 etkinliğinde ele alınacak. Webrazzi E-Ticaret etkinliğinde katılımcılar, yeni girişimlerle tanışma fırsatı yakalayacak ve networking genişletme imkanına sahip olacak. Gün geçtikçe değer kazanan ve gelecek yıllarda değeri daha da artacak olan e-ticaret hakkında her şeyin konuşulacağı konferansta, alanlarında uzman konuşmacılar, katılımcıların merak ettiklerini, cevap bulmak istediklerini anlatacak.

Netpoint Digital ajans başkanı Aslı Özyağmur Buyurgan şunları söylüyor;

“Webrazzi ile uzun yıllardır devam eden iş birliğimiz 2018 yılında da devam ediyor. 2018 yılında gerçekleşecek Webrazzi konferanslarının ilki 7 Mart’ta İstanbul’da gerçekleşecek. Türkiye’de internet girişimciliğinin gelişmesine ve pazarın büyümesine büyük katkısı olan Webrazzi’nin kurucusu Arda Kutsal’a değerli iş birliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Blogların ve sosyal medyanın kitlelere erişim için önemli bir kanal haline geldiği günümüzde basın bültenleri çok daha önemli hale gelmiş bulunuyor. Her ne kadar “basın bülteni” olarak adlandırılsa da, şirketlerin haberlerini ve kendi marka hikayelerini duyurabilmek için hazırladıkları haber bültenlerinin hedef kitleye ulaşması için ulusal basında yer alması gerekmiyor.

Basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlayan Netpoint Digital, online görünürlük kazandırma anlamında şirketlere ve startuplara haberlerinin görünürlüğü için performans odaklı çözümler üretiyor ve şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.

Londra ve İstanbul ofislerinde müşterilerine hizmetler sunan Netpoint Digital’in verdiği dijital pazarlama ve PR hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.netpoint.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica