Alışveriş Portalı
En etkili pazarlama yöntemi email marketing
.
Güvenilir bir geri dönüş oranı sağlayan email marketing (e-posta pazarlaması) ile karınızı yükseltebilirsiniz. Email marketing, pek çok kişi tarafından göz ardı edilen ancak hedeflenebilir, paylaşılabilir, güvenilir, ölçülebilir ve düşük maliyetli bir araçtır.

E-posta en güvenilir online reklamcılık yöntemidir. Teknolojinin imkanları ile birlikte karınızı yükseltmek için e-posta reklamcılığı ve pazarlama yöntemlerini takip etmeniz karlı işler ortaya çıkarmanızda etkilidir. E-posta pazarlaması, işletmeniz için daha fazla fırsat sunar ve daha iyi bir yatırım getirisi sağlar.

Email marketing sayesinde; kişilerinizi demografik bilgilerine, konumlarına veya herhangi bir veriye göre segmentlerine ayırarak e-postanın tamamını kimin gördüğünü tam olarak kontrol etme becerisine sahip olursunuz. E-postaları kişiselleştirmek, hedef kitlenizin kendi ihtiyaçlarına göre o özel içeriği almasını sağlar ve mesajınızı her müşteri için özelleştirmenizi ve dönüşüm oranını yükseltmenizi kolaylaştırır.

İşiniz için email marketing düşünmenin zamanı geldiyse hemen SendPulse ile tanışın. SendPulse, işinizi büyütmenize ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yoludur. Güncel teknolojileri kullanıcılarına sunmak için sürekli olarak yeni ürünler ve özellikler üzerinde çalışan SendPulse, 24 saat aktif olan telefon ve sohbet desteği ile her türlü soru ve sorunda müşterilerinin yanındadır.

Email Marketing Marka Bilinirliğiniz Artırın
Her e-posta gönderildiğinde hedef kitleniz verdiğiniz hizmete ve markanıza maruz kalır. Email marketing sayesinde; stratejik planlama, akıllı tasarım ve hedeflenen içerikle işiniz sürekli olarak değer kazanır, marka bilinirliğiniz artar.

Müşterileri için oluşturduğu toplu mail kampanyalarında; müşteriye özel domain, abonelik formları, mobil uygulama, API hizmeti ile e-posta gönderme gibi çeşitli hizmetler sunan SendPulse başarılı e-posta gönderiminde bir adım ileride olmanızı sağlamaktadır.

Email Marketing Kolay Paylaşılabilir
Pazarlamanın birçok biçimi e-posta pazarlaması kadar kolay paylaşılmaz. Hedef kitleniz basit bir şekilde “ileri” düğmesine tıklayarak fırsatlarınızı, tekliflerinizi ve haberlerinizi arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Emaillerinizi paylaşan kişiler, adeta “marka elçisi” olarak hareket ederler. Bir abone arkadaşları ile e-postanızı paylaştığında, markanız daha fazla fazla güvenilirlik kazanır.

Email Marketing Ölçülebilir
Analizler, herhangi bir kampanyanın başarısını ölçmek için vazgeçilmezdir. Pek çok pazarlama kanalı belirsiz ve tahminler üzerine sonuçlar ortaya koymaktadır. Oysa e-posta pazarlaması; tıklama oranları, abone tutma oranları, teslim oranları gibi hassas ve değerli ölçümler üretmektedir. Daha da iyisi bu ölçümler sadece sayı ve yüzdelerle sınırlı değildir. Bunlar, müşterilerinizin davranışları ve çıkarları ile ilgili fikirlerdir. E-posta pazarlama kampanyanızı, tüketicilerin hangi bilgilere en çok tepkiyi verdiğini izlemek için bir araç olarak kullanabilirsiniz. Buradan, daha başarılı kampanyalar ve ilgi konularına yönelik pazarlama stratejinizi de hedefleyebilirsiniz.

SendPulse’un e-mail pazarlama kampanyasında toplu mail gönderirken A/B testi sayesinde; e-postanızın konu veya gövde bölümünün birkaç farklı versiyonunu test edebilir ve en iyi sonuçları aldığınız versiyonu kullanabilirsiniz. Böylece en etkili e-postayı da bulabilirsiniz.

Email Marketing Maliyet Açısından Etkilidir
E-posta pazarlamacılığının belki de en ilgi çekici avantajı yatırım getirisidir. Ekonomiktir. Çünkü; baskı maliyeti, posta ücreti, reklam ücreti söz konusu değildir. Güvenilir bir pazarlama danışmanıyla çalışmak süreci basit ve uygun maliyetli yapar. İşinizi büyütmenize ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yolu olan SendPulse maliyetten tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Stratejik bir yaklaşım, doğru yol gösterici ve güçlü bir mesajla, işletmenizin gerçek bir email pazarlamasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız SendPulse fırsatlarından yararlanın.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica