Alışveriş Portalı
Evcil dostlarınızın hayatını kolaylaştıran evcil hayvan ürünleri Sherlockpets.com'da
.
Evcil hayvanların terk edilmeden, kötü muamele görmeden, sevgi dolu bir ortamda yaşamalarına yardım edebilmek amacıyla yola çıkan SherlockPets, evcil hayvanların hayatlarının ve sağlıklı yaşamlarının kolaylaştırılması için ürünler üretirken, evcil hayvan sahiplerinin de rahatını düşünüyor. Site kullanıcıları; pet kundağı, köpek künyesi, outdoor mama kabı gibi fonksiyonel, konforlu, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunan Sherlockpets.com online pet shop mağazasında uygun fiyatlı alışveriş yapabiliyor. Tüm evcil hayvanların hayatları boyunca layık oldukları hayatı yaşamalarına yardımcı olmak felsefesiyle yola çıkan SherlockPets, mevcut ürünleri içinde olmayan çözümler için de danışmanlık yapıyor ve evcil hayvan sahipleri için uzman kişilerle iletişim kuruyor.

Evcil hayvanların veteriner yolculuklarında, hiperaktif dönemlerinde ya da strese girebilecekleri yüksek sesli ortamlarda rahatlamalarına yardımcı olan pet kundağı çeşitlerine yer veren Sherlockpets.com; küçük, orta ve büyük ırk köpekler ve bazı kedi cinsleri için seçenekler sunuyor. Tüy bakımı ihtiyacı olan ve köpekleri de düşünen SherlockPets, lavanta bakım spreyi ve limon çimi bakım spreyi gibi köpeklerde kötü kokuyu ortadan kaldıran köpek malzemeleri de bulabilmek mümkün. Sherlockpets.com web sitesinde kedi ve köpeklerin güvenliği düşünülerek tasarlanmış, üzerinde mobil uygulamasında kullanılan kare kodu ile evcil dostunuzun allerjileri, aşıları, hassasiyetleri gibi tüm bilgileri girebileceğiniz PatiTAG Akıllı Künye de yer alıyor.

Online pet shop mağazası Sherlockpets.com’da evcil hayvanı ile sık sık seyahatlere çıkan evcil hayvan sahiplerinin çantalarında kolaylıkla taşıyabileceği, outdoor kullanıma uygun pet outdoor ürünleri de bulunuyor. Taşınabilir su ve mama kabı, serinleten bandana ve çabuk kuruyan kurulama bezi gibi kullanımı pratik ve taşıması kolay ürünler SherlockPets’in outdoor ürünleri arasında yer alıyor.

Evcil hayvanların yavru halinden başlayarak, yetişkinlikleri ve yaşadıkları sağlık sorunları karşısında çözümler sunmak için kurulan SherlockPets, evcil hayvanların güvenliği, sağlığı ve mutluluğunu ön plana alarak üretim yapıyor. Sherlockpets.com sitesinden evcil dostlunuzla yaşamınızı kolaylaştıran uygun fiyatlı pet ürünleri satın almak için hemen alışverişe başlayın.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica