Alışveriş Portalı
İş ve uzman bulmak artık daha kolay
.
İşverenler ile serbest çalışan uzmanları (freelancer) bir araya getiren iş platformu SanalUzman.com, serbest çalışanlara “profil” oluşturup iş bulma, işverenlere “iş” oluşturup uzman bulma fırsatı sunuyor. Serbest çalışan uzmanlar, SanalUzman.com’a üye olduktan sonra işverenlerin dikkatini çekmek için, “Bana Özel” ve “Profil” bölümünde etkili bir profil oluşturabiliyor. Profil oluştururken, yetenekleri, ilgilendiği kategoriler, deneyimleri, eğitimi, sertifikaları ve iş portfolyosu hakkında bilgileri paylaşan uzmanlar, işverenlerin oluşturduğu “proje bazlı” işlere teklif verebiliyor veya gelen teklif isteklerini değerlendirebiliyor.

İşverenler ise, SanalUzman’a üye olduktan sonra “iş” oluşturabiliyor. “İşinizin kategorisini seçin” alanından, kategori seçimini yapan işverenler, “İş Detayları“ sekmesinde, iş başlığı, iş açıklaması, teslim tarihi, bütçesi ve ihtiyaç duyulan uzmanda aranan yetenekler gibi bilgileri doldurup iş oluşturabiliyor. İşverenler, iş oluşturma taleplerinin SanalUzman.com’da yayına alınmasının ardından platform üzerinde serbest çalışan uzmanlardan (freelancer) teklif isteyebiliyor ve/veya gelen teklifleri değerlendirebiliyor.

SanalUzman.com, tam zamanlı personel çalıştırmayı tercih etmeyen veya projeleri için uzman bulmakta zorlanan işverenlere istedikleri çalışanı; proje bazlı iş arayışındaki serbest çalışan uzmanlara da (freelancer), istedikleri işi ve projeyi bulma kolaylığı sağlayan yeni nesil online iş platformu… SanalUzman.com, işverenler ile serbest çalışanlar arasında “kaliteli hizmet” almakta yaşanan sorunlara çözüm getiriyor. Uzmanlar, platform üzerinde işverenlerin taleplerini inceleyerek diledikleri projelere teklif verebiliyor. SanalUzman.com’a üye olan işverenler ve uzmanlar, platform üzerinden iş sürecini yakından takip edebiliyor. İşveren ile uzman arasındaki herhangi bir anlaşmazlık durumunda ise SanalUzman.com’un izleme ve kayıt oluşturma aracı SincApp adlı uygulaması; uzmanların hak ettiği ödemeyi almasına yardımcı oluyor, işverenlere de işin hangi aşamada olduğunu takip etme olanağı sunuyor.
Etiketler: , , , , , ,
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica