Alışveriş Portalı
Jet teslimat ile tüm siparişler jet hızında
.
Bol ürün çeşidi ve rakipsiz fiyatlarıyla tüketicilerin yüzünü güldüren Media Markt, 50 yıllık deneyimiyle hizmet vermeye devam ediyor. Avrupa'da en çok tercih edilen elektronik perakendecileri arasında ilk sıralarda yer alan firma, çok sayıda markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Media Markt’ın yeni hizmeti olan Jet Teslimat ise bu ürünlerin teslimatının İstanbul içinde minimum 1, maksimum 2 saat içerisinde yapılmasını garantiliyor.

Şehrin Trafiğine Meydan Okuyan Akıllı Çözüm: Jet Teslimat
Cep telefonu, notebook, tablet ve tüm aksesuar alışverişlerinde geçerli olan hızlı teslimat seçeneği ile müşteriler, günlerce kargo yolu beklemeden hayalini kurdukları ürüne jet hızıyla kavuşuyor. İstanbul’un en merkezi ilçelerinde sunulan bu yeni hizmet, şehrin trafik çilesine de mükemmel bir alternatif getiriyor. Sektöründe yenilikçi ve fark yaratan işlere imza atan Media Markt, trafiğin adeta işkenceye dönüştüğü İstanbul’da Jet Teslimat yaparak müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlıyor.

“Kargom Nerede Kaldı?” Endişesi Son Buluyor
Hafta içi her gün saat 10:00 ile 20:00 saatleri arasında online teknoloji mağazasından verilen siparişler, en geç iki saat içinde güvenli bir şekilde tüketicilerin eline ulaşıyor. Prensip edindiği düşük fiyat politikası ve çok sayıda ürün seçeneğiyle farkını ortaya koyan Media Markt'ın Jet teslimat servisinden yararlanabileceğiniz ve İstanbul içinde yer alan tam 14 adet mağazası bulunuyor.

Jet Teslimat ile Her Şey Çok kolay!
Tüketicilerine verdiği değerle kendini sürekli yenileyen Media Markt, üstün kullanım kolaylığı sunan web sitesi sayesinde sadece 6 tıkla alışveriş yapmaya olanak tanıyor. Satın almak istediğiniz ürün ve teslimat adresiniz Jet Teslimat şartlarına uygunsa bu hızlı ve güvenilir hizmetin tadını çıkarabilir, yeni teknoloji ürününüze jet hızıyla kavuşabilirsiniz. Jet Teslimat hizmeti İstanbul'un sadece Beşiktaş, Şişli, Kâğıthane, Sarıyer, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde veriliyor.

Son Teknoloji, Düşük Fiyat Avantajı
15 ülkede açtığı 1016 mağazasıyla rakipsiz hizmetini sürdüren Media-Saturn Holding’e bağlı Media Markt, dünyaca ünlü markaları, Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla 900 milyonun üzerinde müşterisine vermeye devam ediyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışını ilke edinen marka, uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin dikkat çeken avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunuyor. Media Markt İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa olmak üzere toplam 45 mağazası ile güler yüzlü hizmetini sürdürüyor.

Hayalini kurduğunuz cep telefonu, notebook, tablet ve tüm aksesuar alışverişlerinizi online olarak kargo sırası beklemeden yapmak için hemen Media Markt’ı mutlaka ziyaret edin.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica