Alışveriş Portalı
Koçtaş’ta Tatil Fırsatlarla Geldi
Koçtaş’ın 12 Şubat’a kadar geçerli olacak yarı yıl tatili fırsatları ile, yaşam alanlarınızı küçük dokunuşlarla güzelleştirebilir ya da dilerseniz tamamen yenileyebilirsiniz. 

Koçtaş, aklınızdaki küçük ev güzelleştirme fikirlerini hayata geçirebilmeniz için yarı yıl tatili döneminde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Koçtaş’ın 12 Şubat’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasında odanızın havasını değiştirecek perdelerden, duvar kağıtlarına; düzeninizi sağlayacak rengarenk saklama kutularından, evinize tarz katacak aydınlatmalara kadar pek çok ürün cazip indirim fırsatları ile sizi bekliyor. Ayrıca, öğrenciler için en güzel hediye olacak, gardırop, yatak ve çalışma masasından oluşan genç odası setleri genç odalarını baştan aşağı yenilemek için sadece 639,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Evini yenilemek isteyenler için ise yer döşemeleri, boya ve boya ürünleri, takım çantaları ve el aletleri de kampanyanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.Koçtaş, yarı yıl tatilini fırsat bilen ve evinde küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratmak isteyen herkesi, 12 Şubat’a kadar, Koçtaş mağazalarına veya www.koctas.com.tr internet mağazasına bekliyor. 

Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica