Alışveriş Portalı
Markanızın hikayesini anlatmanın ve hedef kitlenizle bağ kurmanın etkili yolu Stroomly Türkiye’de
.
PR çalışmalarını güçlendirmeye ve gazeteciler, yatırımcılar, kanaat önderleri, iş ortakları, çalışanlar ve müşteriler ile daha güçlü ilişkiler geliştirmeye yardımcı olan PR ve online basın odası servisi Stroomly, Türkiye’de yayın hayatına başladı.

Markaların uygun maliyetlerle online basın odaları oluşturmalarına ve güncellemelerine imkan sağlayan Stroomly’de basın bültenleri, sosyal diyaloglar, fotoğraflar, sunumlar hızlıca ekleniyor. Basın bültenleri arama motorlarına uygun optimize ediliyor ve bültenler sosyal ağlarda kolayca paylaşılarak mobil cihazlarda okunabiliyor.

Basın bültenlerini içerik yönetim sistemi içinde arama motoruna uygun olarak optimize eden Stroomly, müşterilerine özel bir basın odası tasarlıyor ve basın bültenlerini güncelliyor. İşletmeler Stroomly yazılımı sayesinde basın odalarını, basın bültenlerini ve markalarının hikayelerini kolayca oluşturabiliyor. Stroomly, başta startuplar olmak üzere şirketler için online basın odası oluşturulmasının da hedef kitleye ulaşma fırsatı yarattığı düşünülerek oluşturulmuş bir basın odası yönetimi yazılımı olarak dikkat çekiyor.

Stroomly’nin avantajları

Kurulum kolaylığı, yeni nesil teknoloji, seo uyumlu tasarım ve yazılım, mobil uyumluluk, entegrasyon gibi önemli avantajlara sahip olan online basın odası yönetimi yazılımı olan Stroomly’de farklı ülkeler için farklı dillerde basın odaları hazırlanabiliyor, her ülke için farklı dillerde farklı basın bültenleri yayınlanabiliyor. Şirketinizin hikayesini anlatmak ve sürdürülebilir marka iletişimi için her büyüklükte işletme ve PR ajansı için hazırlanmış PR ve online basın odası yönetimi yazılımı olan Stroomly web sitesine https://stroomly.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica