Alışveriş Portalı
Netpoint Digital, Blockchain Venture Summit konferansına destek veriyor
.
İnternet ve teknoloji alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji bloğu Webrazzi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği Blockchain Venture Summit konferansının destekçileri arasında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına dijital pazarlama ve PR hizmetleri sunan Netpoint Digital de yer alıyor. 28 Mart Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek olan etkinlikte, blockchain ve kripto para ekosistemindeki yatırımcılar, uzmanlar ve profesyoneller bir araya gelecek. Blockchain teknolojisinin önümüzde açabileceği yeni ufukların tartışılacağı konferansta, günümüz ICO‘larına dair akıllara takılan sorulara da yanıt aranacak.

Bobby Lee, Dilip Rao ve Eddy Travia da Blockchain Venture Summit’te

Blockchain Venture Summit etkinliğinin öne çıkan isimleri arasında Bitcoin Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bobby Lee, Ripple’ın Yenilikçi Altyapıdan Sorumlu Küresel Başkan görevini üstlenen Dilip Rao ve Londra merkezli Coinsilium şirketinin kurucu ortaklarından ve şirketin CEO’su Eddy Travia yer alıyor. Konferansta; Bobby Lee, kripto para ekosistemi ile ilgili fikirlerini ve bu sektördeki gelecek projelerini paylaşacak. Dilip Rao, Ripple altyapısı ile bankaların nasıl çok daha düşük maliyetler ile sınır ötesi varlık transferi gerçekleştirebileceklerinin detaylarını paylaşacak. 2016 yılında TEDx IE Madrid’te de blockchain devrimi isimli bir konuşma yapan Eddy Travia, bu kez İstanbul’da deneyimlerini aktaracak.

Netpoint Digital ajans başkanı Aslı Özyağmur Buyurgan Blockchain Venture Summit işbirliği için şunları söylüyor;

Düzenlediği W.E-Ticaret, W.Dijital, W.Developer, W.Fintech, W.Summit etkinlikleri ile Türkiye’de dijital ekosistemin en önemli etkinliklerini düzenleyen Webrazzi ile uzun yıllardır süren iş birliğimiz 2018 yılında da devam ediyor. Webrazzi, geçtiğimiz aylarda yayına aldığı blockchain odağındaki İngilizce yayını Bitrazzi‘nin hayata geçmesiyle birlikte yeni bir döneme imza atıyor. Blockchain ve kripto para girişimcilerini, bu alanlara ilgi duyan yatırımcıları ve blockchain teknolojisini erkenden kullanmayı hedefleyen şirketleri ağırlayacak olan Blockchain Venture Summit‘in ilki İstanbul’da gerçekleşecek. Bu sürece hem Türkiye’de hem de UK’de destek veriyor olmaktan dolay mutluyuz. Arda Kutsal’a değerli işbirliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Blockchain Venture Summit konferansında Webrazzi’ye destek vermeyi sürdürecek olan Netpoint Digital, Londra ve İstanbul ofislerinde markalara dijital pazarlama hizmetleri sunuyor.

Basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlayan Netpoint Digital, online görünürlük kazandırma anlamında şirketlere ve startuplara haberlerinin görünürlüğü için performans odaklı çözümler üretiyor ve şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica