Alışveriş Portalı
Organik bebek ürünlerinin online mağazası: Hopcute.com
.
Ekolojik organik ürünlere ihtiyacı olan bebekli aileler için; sağlıklı kumaşlardan bebek tulumları, bebekler için organik kumaştan üretilmiş bornozlar, bebeklerin ve çocukların güvenle oynayabileceği organik üretim oyuncak çeşitleri, organik makarnalar, bebekler için en değerli mücevher olan kehribar kolye ve bileklik çeşitleri organik sertifikalı bebek ürünlerinin online mağazası Hopcute.com’da yer alıyor.

Hassas bir cilt yapısı olan bebeklerin sağlıklı ve organik ham maddeyle üretilmiş ürünler kullanması gerekir. Bebeklerin giysileri, besinleri, bakım ürünleri ve oyuncakları organik ürünler arasından tercih edilmelidir. Bebeklerin sağlığını önemseyen Hopcute.com bu anlamda en güvenilir web sitesidir. Web sitesinde yurt dışından ithal kimyasal içermeyen organik sertifikalı ürünlere yer veren Hopcute.com, aksesuar çeşitleri, bakım-kozmetik, ürünleri, battaniye çeşitleri, kısa ve uzun kollu bebek tulumları, bodyler, bornozlar, çoraplar, kehribar kolye ve bileklikler, organik makarnalar oyuncaklar, pijama takımları ve yeni doğan setleri gibi geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunuyor.

Organik pamuk ve organik sertifikalı tekstil ürünlerinin özellikleri
Organik olmayan pamuk üretiminde kullanılan tarım ve böcek ilaçları, insan sağlığı için tehlike oluşturan kimyasallardır. Zararlı kimyasallar arasında yer alan; ağır metal ve azot içeren boyalar, ağartıcılar, florokarbonlar, aldehitler ve amonyak gibi zararlı maddelerin kanserojen etkisi olduğu gibi doğurganlığa ve anne karnındaki bebeğe de zararları vardır.

Organik pamuk; sentetik tarım ilaçları, bitki öldürücü ve gübrenin en az 3 yıl süresince hiç kullanılmadığı çiftlikler tarafından üretilir. Organik pamuk ürünler hiçbir şekilde Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) içeren tohumlardan üretilmez. Sentetik gübre ve pestisitler yerine, tabii gübre ile yetiştirilir. Böcek ilacı veya kimyasal gübre kullanılmadan organik tarımla yetiştirilmiş pamuğun kullanıldığı kıyafetlerin seçilmesi hem genel sağlık anlamında kanserden korunma sağlar hem de alerjik hastaların kimyasallardan olumsuz etkilenmesini önler. Kimyasal ürün kullanılmadan üretilen ürünler sizi ve bebeğinizi ciddi sağlık sorunlarından koruduğu gibi ekolojik dengenin korunmasına da destek olur.

Bebeklerin ve çocukların ihtiyacı olan ve kimyasal içermeyen organik ürünleri web sitesine taşıyan Hopcute.com, tekstil, gıda ve bakım ürünlerinin güvenilir bir e-ticaret sitesidir.

Hopcute üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı ve havale ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 1) Sıralama:
Avatar
fiyati 24.08.2017-14:13:50
güzellllllll tam bana göre kampanya :)
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica