Alışveriş Portalı
Ramazan bağışlarınız umut ve mutluluğa dönüşsün
.
Ramazan; muhtaçlarla, kimsesizlerle beraber olmak, onların halinden anlamak yüzlerini güldürüp, kırık kalpleri onarmak ve onlara destek olabilmektir. Bu gerçekle yola çıkan Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği muhtaçlara ve engelli kardeşlerimize kumpanya gıda yardımı, ayni yardım, eğitim, tekerlekli sandalye yardım faaliyetlerini sürdürmektedir.

BEDD ailesi olarak 26 yıldır, bizlere bu onuru yaşatan, onbinlerce hayata beraber dokunduğumuz, yaşamları kurtardığımız siz değerli gönül dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Ramazan bağışlarınız filtre ve zekâtlarınızla bizlere destek olabilirsiniz:

Ramazan ayının manevi huzurunu ve baharın coşkusunu hep beraber paylaşmak, daha fazla ihtiyaç sahibi engelli kardeşimize dokunmak, onları dört duvar arasından çıkararak birer kelebek gibi özgürleştirmek ve gönül birliğimizle topluma kazandırmak için siz de Ramazan bağışlarınızla bizlere destek olabilir filtre ve zekâtlarınızı umut ve mutluğa dönüştürebilirsiniz.

Gıda Yardımını Nasıl yapıyoruz?
Derneğimiz kurulduğu günden bugüne kadar yılın her ayında da yapmaya çalıştığı gıda yardımı Ramazan Ayında daha da yoğunlaşmaktadır. Ramazan Bağışlarınızla Gıda Yardım Paketlerini hazırlayarak ekonomik koşulların zorladığı ihtiyaç sahibi ailelere ve engelli üyelerimize dağıtımını yapmaktayız. Sizlerin uygun gördüğü, içinde sizin belirlediğiniz ürünlerin yer aldığı küçük boy ve büyük boy gıda yardım paketleri oluşturarak arzu ettiğiniz tarihlerde toplu dağıtım şeklinde BEDD Genel Merkezinde veya adreslerine ulaştırmaktayız. Üyelerimize Ramazan ayında da iftar yemekleri vermekteyiz.

Mübarek Ramazan ayının ülkemize huzur, birlik, beraberlik ve bereket, dünyamıza da barış getirmesini dileriz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica