Alışveriş Portalı
Türkiye’nin en etkili dijital konferansı Webrazzi Dijital,11 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek
.
Dijital dünyanın markalara ve tüketicilere sunduğu yeni iletişim stratejileri ve pazarlama kanalları gibi birçok konunun ele alınacağı Webrazzi Dijital konferansında alanında uzman isimler buluşacak. 11 Nisan Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek olan konferansta dijital pazarlamanın markalar için önemi ve yeni dijital pazarlama trendleri konuşulacak. Webrazzi Dijital, tüm bunları ele almanın yanında kullanıcı deneyiminde de en başarılı dijital işleri katılımcılarla buluşturacak.

Webrazzi Dijital, ilerleyen teknoloji ile gelişen dijital pazarlama trendlerini tüm gün sahnesine taşıyacak. Gün boyu sürecek konferans, Türkiye'nin en önemli şirketlerinin pazarlama yöneticileri, ajansları ve dijital dünyanın tüm etkili oyuncuları bir araya getirecek.

Alemşah Öztürk ve YouTuber Oğuzhan Uğur Webrazzi Dijital 2018’de

Webrazzi Dijital’in bu yılki konuşmacıları arasında 4129Grey’in Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk ve kısa sürede fenomen olan YouTuber Oğuzhan Uğur yer alıyor. Bilgisayar mühendisliği mezunu, ilk şirketini 20, ikinci şirketini 25 ve 41?29’u 30 yaşında kuran Alemşah Öztürk, dijital dünyanın önemli isimleri arasında yer alıyor. Alemşah Öztürk; WPP’nin 2012 yılında çoğunluk hissesini satın aldığı 41?29!, 2015 yılında reklam ajansı Grey’in İstanbul ofisiyle birleşerek 4129Grey adını alınca Chief Happiness Officer olarak kariyerini sürdürmeye devam etti. Önceki yıllarda farklı Webrazzi konferanslarında da konuşmacı olarak yer alan Alemşah Öztürk, Webrazzi Dijital’de dijital dünya trendleri, dijital alandaki pazarlama uygulamalarının adaptasyonuna dair bir konuşma gerçekleştirecek.

Özgün içerik üretimleriyle birlikte her yıl tekil ziyaretçi sayısını da artırmaya devam eden Onedio platformu, son zamanlarda Oğuzhan Uğur’un programı Pinç ile video dünyasını adeta kasıp kavurdu. Ciddi konuları esprili bir dille anlatan Oğuzhan Uğur, Pinç’in birçok farklı kesim tarafından izlenmesine olanak sağlayan bir YouTuber. Onedio’nun en sevilen programlarından Pinç’in sunucusu, aynı zamanda müzisyen Oğuzhan Uğur da içerik stratejinin gelecekteki konusu hakkında konuşmak üzere Webrazzi Dijital 2018’de konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl Webrazzi Dijital, 2017 yılının Webrazzi Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı YouTube Kanalı” ödülünün sahibi olan Onedio‘yu da içerik stratejileri hakkında konuşmak üzere misafir edecek. Onedio ekibinden, Onedio’nun kurucusu Kaan Kayabalı ile Videodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Samet İnanır da konferansta konuşmacı olarak yer alacak.

Dijital dünyanın önemli isimlerinin yer alacağı Webrazzi Dijital’in tüm konuşmacıları şu şekilde olacak:

Alemşah Öztürk - 4129 Grey, CEO
Yüce Zerey - Hepsiburada, CMO
Berk İmamoğlu - Seslenen Kitap, Kurucu
Eren Koçyiğit - Next Big Thing, Kurucu
Emre Fadıllıoğlu - AppSamurai CEO
Haymi Behar - Doğan TV Holding, Dijital Medya ve Satış Grup Başkanı
Burhan İnegöl - Doğuş Yayın Grubu, Digital Technologies Director
Aras Şenyüz - Netmarble, Genel Müdür Yardımcısı
Sarper Danış - Hype, Kurucu
Kaan Kayabalı - Onedio, Kurucu
Samet İnanır - Onedio, Videodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Müzisyen
Oğuzhan Uğur - YouTuber
Batukhan Taluy - User.vision, Kurucu
Baran Berkay Barakçin - Datapare, Yazılım Geliştirici
Burak Çaplı - Epixel, Kurucu
Burak Sezercan - Türkiye İş Bankası, Bireysel Bankacılık ve Pazarlama Müdürü
Kerem Kalkancı - ProTranslate, Kurucu
Emir Emanetoğlu - Smopin, Kurucu
Özge Kılıç Güler - Asus, SYS İş Birimi Ülke Müdürü
Ozan Eyidoğan - Red Bull, Head of Sports & Events
Gökhan Kazar - ESL Gaming, Yönetici Ortağı
Gamze Öztoygar Masia - Unilever, Pazarlama Direktörü
Atakan Demirci - OMD, Head of Digital
Banu Barbarosoğlu - Sahibinden.com, Reklam ve Satış Genel Müdür Yardımcısı
Tuğçe Erül - Hopi, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü
Taylan Koru - Mindshare, Dijital Direktör
Rima Erdemir - Medyanet, Genel Müdür
Zeynep Taptık Bilgen - Netcom Medya, Kurucu Ortak

Webrazzi Dijital’in sponsorları arasında İş Bankası, AppSamurai, hepsiburada.com, CC Media, Netmarble Türkiye, Protranslate, Bloomberg Businessweek, Harvard Business Review, Stroomly gibi kuruluşlar yer alıyor.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica