Alışveriş Portalı
Webrazzi Developer 2017, 15 Kasım'da yazılım dünyasını buluşturacak
.
15 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Developer 2017’de web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılım sektörünü ilgilendiren önemli konular ele alınacak. Webrazzi’nin yazılım odağında düzenleyeceği ilk konferans olan Webrazzi Developer 2017’de blockchain, sunucusuz mimariler, test otomasyonu, büyük veri, web dünyasında ön-yüz geliştirme ve ARKit gibi yazılıma dair her şey ele alınacak.

iOS 11 ile değişen Sanal Gerçeklik dünyası, Büyük Veri, veritabanı çözümleri, Xamarin ve yazılım testi gibi yazılım sektörü için önemli konuları ile Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin teknoloji departmanları ve yüzlerce yazılım geliştiriciye ev sahipliği yapacak olan Webrazzi Developer, yazılım sektöründe faaliyet gösteren ve bu sektör ile ilgilenen birçok konuğu ağırlamak üzere Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek. Webrazzi Developer 2017’de aynı zamanda workshop etkinlikleri de düzenlenecek.

Webrazzi Developer 2017’ye katılanlar hem yazılım sektörünün önemli şirketleriyle tanışma fırsatı bulacak. Webrazzi Developer 2017’de Microsoft Türkiye CTO’su Onur Koç, Türkiye teknoloji sektörünün çok yakından tanıdığı Süreyya Ciliv, San Francisco merkezli Türk girişimi Mojilala Kurucusu Şahin Boydaş, Blockchain uzmanı Emre Kenci, Hürriyet’ten Koray Kocabaş, XOGO şirketinin CTO’su Daron Yöndem, SiteCraft Kurucu Ortağı Alex Kravtsov, Rise Consulting’ten Yiğit Özaksüt, IBM Türk Bulut Teknolojileri Teknik Lideri Mehmet Özgür Depren, IBM Türk Bulut Çözüm Mimarı Sabri Kızanlık, Yubi Kurucu Ortağı ve CTO’su İlyas Osmanoğulları, Testinium Kurucusu Melih Sakarya ve ininal’dan Yazılım Geliştirici Yasemin Bakır konuşmacı olarak yer alacak.

Webrazzi Developer 2017’de ana sahnede gerçekleşecek sunum ve panellerin yanında workshop salonlarında daha teknik ve detaylı bir içerikte paralel sunumlar ve sürekli hareketli bir fuaye alanı da katılımcıları bekliyor. Kesinleşen workshop sunumları şu şekilde olacak:

- Emre Kenci, katılımcılarına ilk akıllı kontratlarını (smart contract) yazdıracak.
- IBM Türk “How to Build and Deploy Containerized Microservices on Kubernetes with IBM Cloud” başlıklı bir oturum yapacak. Oturumu IBM Türk’ten Sabri Kızanlık gerçekleştirecek.
- ininal şirketinden Yasemin Bakır ise finansal teknolojilerle ilgili ilgi çekici bir workshop oturumu yapacak.
- Microsoft’un yakın zamanda Türkiye’ye geleceğini açıkladığı Hololens’lerle VR yazılım geliştirmenin detayları aktarılacak.
- IBM Türk ve ininal’ın workshopları gerçekleşecek.

Webrazzi Developer 2017’nin sponsorları arasında Microsoft, Türkiye İş Bankası, Crenvo İK, IBM, ininal, Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review, Platin gibi kuruluşlar yer alıyor. Yakın zamanda Londra’da yeni şubesini açan Netpoint Digital ise dijital PR ve SEO konusundaki uzmanlıklarıyla Webrazzi Developer 2017’nin destekçileri arasında yer alıyor.  2017 yılının Webrazzi konferansları, Webrazzi Developer 2017’nin ardından düzenlenecek Webrazzi Fintech ile son bulacak. 6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech’de öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica