Alışveriş Portalı
Webrazzi E-Ticaret Konferansı 7 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek
.
Gerek dünyada gerekse Türkiye’de e-ticaret hacmi her geçen gün artıyor. Perakendede son dört yılda yüzde 4,2’den yüzde 8,5 yükselme gösteren e-ticaret hacmi 1,6 trilyon dolara çıktı. Geçen bu süre içerisinde kullanıcı sayısı incelendiğinde Avrupa’da 96 milyon, Kuzey Amerika’da 45 milyon, Güney Amerika’da 129 milyon, Afrika’da 225 milyon e-ticaret kullanıcısının olduğu belirlendi. Asya ve Pasifik ise e-ticarette 773 milyon kullanıcıyla en fazla kullanıcı artışı yakalayan bölge oldu. Dünya genelindeki bu artış, Türkiye’ye de yansıdı ve ülkede e-ticaret hacmi, internet kullananların sayısının artmasıyla 30,8 milyar TL’ye yükseldi. Türkiye’de e-ticaret sektöründe yüzde 17,5 ile perakende, yüzde 10,1 ile seyahat, yüzde 3,2 ile bahis kategorileri sıralamada yer aldı.

E-ticaret sektöründeki bu büyüme rakamlarının önem kazandığı bir dünyada, e-ticaretin nabzının tutulacağı Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Gün geçtikçe değer kazanan ve gelecek yıllarda değeri daha da artacak olan e-ticaret sektörü hakkında her şeyin konuşulacağı konferansta, alanlarında uzman konuşmacılar, katılımcıların merak ettiklerini, cevap bulmak istediklerini anlatacak

İnternet ve teknoloji alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji bloğu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi E-Ticaret 2018’de; küresel dünyada perakende ve e-ticaret, perakendede yaşanan dijital dönüşüm, e-ticarette lojistiğin önemi, e-ticarette influencer etkisi gibi konuların yanında dünyanın yeni e-ticaret hedefi olan mutfağı konuşulacak. Tüm bunlara ek olarak katılımcılar, yeni girişimlerle tanışma fırsatı yakalayacak.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı katılımcıları sektörün önemli şirketleriyle tanışma fırsatının yanında networking imkanına da sahip olacak. Webrazzi’nin 7 Mart Çarşamba günü düzenlenecek konferansında konuşmacı olarak yer alacak isimler şu şekilde:

Barış Aşık - askfriendo, Burak Tunçbilek - Facebook, Cüneyt Erpolat - Alibaba.com, Dora “Stratera” Özsoy - Fenomen, Ece Altunmaral - Reflect, Emre Yusufoğlu - Unilever, Ergin Üner - Bisu, Fikret Toydemir - Exastax, Göksel Güren - Vitrinova, Güven Çelikkaya - CC Media, Hande Çilingir - Insider, İrem Çalhan - Fenomen, Kaan Çelikmen - Marks & Spencer/GAP/Banana Republic, Neşe Arın Kutuer - Logiwa, Özge Gürsoy - EY Türkiye, Salih Yılmaz - LC Waikiki, Selim Aykut - Fjord, Serkan Uğraş Kaygalak - İş Bankası, Sonay Berktaş - GazeteEkmekSüt, Umut Aytekin - Hepsiexspress, Yushik Kim - n11.com, Yusuf İbili - B2CDirect.

Webrazzi E-Ticaret 2018’in sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, n11.com, hepsiexpress, CC Media, netmarble Turkey, Bloomberg Businessweek, Harvard Business Review, Netpoint Digital gibi kuruluşlar yer alıyor.

Her yıl düzenlenen Webrazzi konferansları bu yılki programı şu şekilde;

- Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba

- Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba

- Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe

-Webrazzi Fintech 2018, 12 Aralık Çarşamba

2018 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi PASS ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica