Alışveriş Portalı
Webrazzi Fintech 2018 finansal teknoloji girişimlerini buluşturacak
.
Tüm finansal teknoloji girişimleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Webrazzi Fintech 2018 konferansında bir araya gelecek. Günümüzün yeni finansal teknolojilerini ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatıracak olan Webrazzi Fintech 2018 etkinliği 12 Aralık Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel’de gerçekleşecek. Webrazzi Fintech 2018’e katılanlar, oturumların yanı sıra workshoplara da katılabilecek ve sektörün önemli isimleriyle tanışarak networking imkanına da sahip olacak.

Ödeme teknolojilerinden blockchaine, finansal teknolojilerden bankacılığa kadar pek çok konunun uzmanları ile düzenlenecek konferansta konuşmacı olarak yer alacak isimlerden bazıları şu şekilde:
- Akif Şimşek - Netahsilat
- Arda Kutsal - Webrazzi
- Ayberk Kuday - Coiny
- Barış Yüceses - Moneymo
- Begül Eray Sezgin - Masraff
- Bülent Tekmen - Colendi
- Cüneyt Şentürk - Akaunting
- Dündar Özdemir - Wirecard
- İhsan Elgin - Core Strateji
- Levent Bulusan - Sigortaliyo.com
- Mehmet Bülent Kutacun - Türkiye İş Bankası
- Onur Yavuz - Solidus
- Ömer Suner - ininal
- Prof. Dr. Emre Alkin - Akademisyen, Ekonomist & Yazar
- Rama Kamineni - Visa
- Shahar Friedman - Visa
- Vish Sowani - Visa
- Yakup Bayrak - Sherpa
- Yunus Emre Güzer - PayU Türkiye
- Yusuf İbili - B2CDirect
- Yusuf Mete - Stuffapp
- Zeynep Dağlı Kastro - Momento

Webrazzi Fintech 2018’in sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, ininal, netahsilat, Sherpa, Visa, CC Media, hepsipay, inventram, netmarble Turkey, PayU, wirecard gibi kuruluşlar yer alıyor. WebzMind’ın destekçileri arasında yer aldığı Webrazzi Fintech 2018’in medya sponsorları arasında Bloomberg Businessweek, Bundle ve Harvard Business Review bulunuyor.

Webrazzi Fintech 2018 hakkında detaylı bilgilere sahip olmak ve etkinliğine katılmak için hemen Webrazzi web sitesini ziyaret edin. Webrazzi’nin 2018 yılında gerçekleşecek son konferansı olan Webrazzi Fintech 2018’e Webrazzi PASS ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica