Alışveriş Portalı
Webrazzi Fintech 6 Aralık’ta “Fintech” sektörünü biraraya getiriyor
.
6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech 2017’de blockchain, kripto paralar, fintech girişimleri, sektörün önemli isimlerinden yeni lansmanlar, günümüz bankacılık dünyası ve öne çıkan fintech gelişmeleri gibi önemli konular ele alınacak. Webrazzi’nin bu yıl düzenleyeceği son etkinlik olan Webrazzi Fintech 2017, Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek.

Finansal hizmetlerin kolay ve daha hızlı verilmesi amacıyla oluşturulmuş bir yenilik olan Financial Technology, yani Fintech, mobil ve online’da oluşturulan finansal işlemleri birleştirip teknolojinin getirdiği pratik çözümlerden biri. Sektördeki son trendleri, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımlarını ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.

Konferansta konuşmacı olarak yer alacak isimlerden bazıları şu şekilde: Botudio Kurucu ve CEO’su Ali Erhan Tamer, E-kira.net Kurucusu Berkay Yavuz, Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan, Bülent Tekmen, Kimlik Kurucu Ortağı Gökhan Seçkin, Binans Kurucu Ortağı Hakan Baş, Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin, Dether.io Kurucu Ortağı Mehdi Amari, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Müdürü Mehmet Fahri Can, Akıllı BES Kurucusu Onur Yurtsever, Paym.es Kurucu Ortağı Sabrican Zaim, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, NAGA ICO Danışmanı Yagub Rahimov ve HangiKredi.com CEO’su Yılmaz Sonışık.

Webrazzi Fintech 2017’nin sponsorları arasında Microsoft, Türkiye İş Bankası, Crenvo İK, BKM express, ininal, Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review, Platin gibi kuruluşlar yer alıyor. Netpoint Digital ise dijital PR ve SEO konusundaki uzmanlıklarıyla Webrazzi Fintech 2017’nin destekçileri arasında yer alıyor.

Webrazzi Fintech 2017 hakkında detaylı bilgilere sahip olmak ve etkinliğine katılmak için hemen Webrazzi web sitesini ziyaret edin.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica