Alışveriş Portalı
Reklam Ve Sponsorluk
Sitenize Daha Çok Ziyaretçi ve Daha Çok Satış

AlisverisPortali.com kullanıcılarına ürünler ile ilgili bilmeye ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri sunan bir tüketici ve alışveriş portalıdır. Tüketicinin sadece fiyat araştırması yaptığı bir yer değil, ürünler,kampanyalar,indirimler,fırsatlar ile ilgili ayrıntılı bilgi aldığı, benzer ürünleri birbirleriyle karşılaştırdığı, ürünler hakkında değerlendirmeleri okuduğu, tüketim ile ilgili her türlü konuda sosyalleştiği kısaca satın alma kararı verdiği yerdir, bu sebeple müşterilerine kullanıcı trafiğinden uygun Alışveriş ortamı üretir.

Ülkemizde her gün milyonlarca insan İnternet üzerinden alışveriş yapıyor AlisverisPortali.com 'da fırsatlarınızı,kampanyalarınızı ve ürünlerinizi ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz.

AlisverisPortali.com ile kampanyalarınızı ve fırsatlarınızı alıcılara sunabilirsiniz.

Hedef kitleye ulaşarak daha hızlı ve kolay satış imkanını yakalayabilirsiniz.

Siz de Ürünlerinizi kampanyalarınızı ve indirimlerinizi Yayınlayın Satışlarınızı Artırın Hem Siz Hem de Müşterileriniz Daha Fazla Kazansın.

Reklam Koşulları

* Reklamlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı materyaller içeremez .
* Reklamlar hareketli resimler olabilir fakat hareketli resimler içerisinde birden çok reklam barındıramaz.
* Reklamların yönlendirildiği web sitesi T.C Kanunlarına, örf, adet, genel ahlak kurallarına, tüketici haklarını ihlal edemez.
* Reklam formatları : jpg, gif, png, text olmalıdır.
* Animasyonlu bannerlar için birden fazla ürün gösterimi kabul edilmemektedir.
* Reklamın site içeriğine uygun olup olmadığı değerlendirilecektir.

Gösterim ve Ödeme :

* Tüm reklam çeşitleri aylık olarak yayınlanabilir.
* Bir reklam alanına alınan reklam yayınlandığı süre boyunca o alanda anlaşmalara bağlı olarak birden fazla reklam dönüşümlü, dönüşümsüz ve sınırsız reklam rotasyonu uygulanabilinir.
* Ödeme, havale veya eft ödeme yöntemleri ile, reklam gösterimi başlangıcında peşin olarak yapılmaktadır.
* Reklam sözleşmesi ve ödeme yapıldıktan sonra reklam sitedeki yerini alır.
* Reklam alanlarını kiralayanlar bu kuralları kabul etmiş sayılır.
* Reklamda yer alacak banner'lar reklam verenler tarafından hazırlanıp reklam anlaşması yapıldıktan sonra mail yoluyla tarafımıza ulaştırılmalıdır.


Reklam Çeşitleri

Sitemize Advertorial, Tanıtım Yazısı, Banner Reklam, Text Reklam ve Sponsorluk bazında reklam verebilirsiniz.

Advertorial Reklam Modeli
Duyurmak istediğiniz kampanyalarınız için anlaşma dahilinde ve reklam niteliğinde advertorial metni yazılarak, "Advertorial" ibaresiyle sitemizin Ana sayfa Manşet bölümünde yer verilmektedir.

Tanıtım Yazısı Reklam Modeli
Tanıtım yazısı, sitelerin arama motorlarında daha fazla indexlenmesi ve hedef kelimelerinde daha üst sıralara çıkabilmesi için, içerisinde url linklerin bulunduğu web sitelerine fayda sağlayan, siteyi veya sitenin yer aldığı sektörle ilgili yazılmış olunan yazılardır.

Yazıların yayınlanması, hazırlanması, linklendirilmesi farklı farklı stratejilerle sağlanmaktadır. Tanıtım yazılarının faydaları, siteler için yapılan link çalışmaları içerisinde, en kalıcı ve organik getiriyi kazandırdığı için üst düzeydir. Tanıtım yazılarının, gerek backlink gerekse hedef kelimede yükselme olarak iyi faydalar sağladığı deneyimlenerek görülmüştür.

Tanıtım yazılarının en önemli avantajı, kalıcı olmalarıdır. Böylece, tanıtım yazısı verilen sitelerin, internet hayatları devam ettiği müddetçe, sitelerdeki yazılar dolayısıyla alınan linkler, backlink listemize kalıcılar kategorisinde eklenmektedir. Ayrıca, google örümceklerinin sitemizi ziyaret etmeleri için, bir başka siteden örümceğin dolaylı yolarla (hedef kelimemize yazı içerisinde linklendirme yaparak) çalışma yapılan siteyi de indexlenmesi sağlandığı için, sitemize google örümceklerini çeken özellikte olması, tanıtım yazısının faydasını kat kat arttırmaktadır.


Tanıtım Yazısı Özellikleri
Makale reklam veren tarafından özgün olarak hazırlanmalıdır.
Makale sitede ömür boyu kalıcıdır.
Makalede maksimum 3 link yer alabilir.
Makale uygun görülmesi halinde yayınlanabilir.


Banner Reklam Modeli
Reklam Bannerları, web sitelerine konulan reklam panolarıdır. Web sitenizin tanıtımını daha büyük kitlelere ulaştırabilmek için en kolay ve en etkili yol bir banner reklamı oluşturmaktır.
Reklam bannerlarının avantajları hiç bir medya reklamı ile kıyaslanamaz. Banner reklamlarını hazırlatmak çok hızlı ve kolaydır. Tam istediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Gazete, dergi, televizyon ve diğer mecralardaki reklamlara oranla hem tasarımı hem de medya uygulaması çok daha ekonomiktir. Hedef kitlenizle olan bağlantınız çok daha uzun süreli olur.
Banner reklamınızı gören hedef kitleniz, onu bir kez görmekle kalmaz; sitenize girdiğinde firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olur.
Banner reklam, Tanıtım yazıları reklamları veya diğer bülten, sponsorluk projesi gibi işbirliği olanakları için lütfen iletişim formumuzu doldurarak bizimle temasa geçin.

Text Reklam Modeli
Tıklandığında websitesine giden, tek cümlelik reklamlardır.
Talebe göre yeni reklam modeli oluşturulabilir.


Reklam Fiyatları

Advertorial, Tanıtım Yazısı, Banner Reklam, Text Reklam ve Sponsorluk Reklam Fiyatları ve farklı reklam modelleri veya önerileriniz için bize ulaşınız.
NOT : Reklam verenlerin hiçbir şekilde mağdur olmasını istemeyiz. Sitede olası bağlantı sorunlarında reklam verenlerin reklamları bağlantı sorunu olduğu gün kadar veya daha fazlasıyla uzatılacaktır.


Bol ve Kazançlı Satışlar Dileriz.
Etiketler: , ,
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica