Ara
Alışveriş Portalı
Booking.com
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Tez Danışmanlık Merkezi           (gösterim sayısı: 55)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[webdenhaber]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 14.12.2019
İleti Sayısı: 2
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Bumerang - YazarkafeKonu Tarihi: 14.12.2019- 15:26
Alıntı yaparak cevapla  


Tezhane Tanıtım Yazısı
Bilimsel ve bilimsel olmayan araştırmalar, akademik tez danışmanlık ve istatistik veri analizi konusunda faaliyet gösteren bir firma olan tezhane.com, hem tüketiciler için hem de bu alandaki diğer rakipler için ortak bir platform olmayı hedeflemektedir. Tamamen faturalı ve kayıtlı iş yapan işletmemiz, konuyla alakalı olarak tüketiciler için birçok alternatifi bir araya getiren bir işletme olmayı amaç edinmiştir. Özellikle ödeme yöntemleri konusunda bazı alternatifleri sizinle buluşturmayı amaçlıyoruz. Bunlardan ilki, kredi kartı ile ödeme sistemidir. Zaman içerisinde bu konuda farklı yenilikler ile karşınızda olmayı planlıyoruz. Tüketicilerin yanında, konu hakkında faaliyet gösteren diğer işletmeler için ödemeye aracılık edecek bir kurum olmayı da hedeflemekteyiz. Böylelikle siz de müşterilerinizin karşısına farklı ödeme yöntemleri ile çıkabileceksiniz. Konuyla ilgili tek ön koşulumuz tamamen faturalı iş yapma zorunluluğudur. Diğer işletmelere karşı bu ön koşul dışında herhangi bir koşul sunmamaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Tezhane Hakkında
Bu yayın ile ağırlıklı olarak tüketiciye yönelik bilgilendirmeler yapılacaktır. Kurumsal işbirlikleri için bizimle irtibata geçiniz. Tezhane Hakkında söylenebilecek en önemli bilgi, özgün ve orijinal bilimsel araştırmaların yanında, bilimsel içeriği olmayan sektörel araştırmalar da yapan bir kurum olmasıdır. Böylelikle yalnızca üniversite öğrencileri için değil; kurumsal araştırma, anket uygulamaları ve raporlama konusunda da profesyonel çözüm üreten hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısacası online (çevrimiçi) olarak satış yapan tek işletme olduğumuzu paylaşabiliriz.

Tezhane.com Faaliyetleri Nelerdir?
Peki anlatılanlardan hareketle, tezhane.com faaliyetleri nelerdir? Ağırlıklı olarak araştırma, raporlama, web sayfası içeriği hazırlama, arama motoru optimizasyon (SEO) yazıları, akademik danışmanlık ve istatistik veri analizi konusunda çalışma yapılmaktadır. Bu faaliyetlerin her birisi kişiye/kuruma özel olarak tamamen özgün ve nitelikli olarak yerine getirilmektedir. Aynı konuda onlarca çalışma talep edilse bile her birisi özgün olarak hazırlanmakta ve tamamen kişiye/kuruma özel olarak yeniden oluşturulmaktadır. Tüm bunları çevrimiçi platformda tüketiciye ulaştıran ilk kurum olarak, sürekli kendimizi yenilemek ve ilklerin firması olmak yolunda faaliyetlerimizi şekillendirmekteyiz.

Tezhane.com’u Diğerlerinden Farklı Kılan Nedir?
Bizi biz yapan değerlerin başında yenilikçi bir kurum olmamız gelmektedir. Tezhane.com’u diğerlerinden farklı kılan nedir derseniz bu yanıtı paylaşabiliriz. Ayrıca tezhane.com’u diğerlerinden farklı kılan nedir denildiğinde ikinci olarak online platformda satış yapan yegane firma olduğumuz gerçeğidir. Satış kolaylığı ve tüketici için ödeme kolaylığı sağlamak en temel stratejilerimiz arasındadır. Böylelikle aynı ücrete faturalı olarak kayıtlı iş yaptırmanın keyfine varırken, aynı zamanda da kaliteden asla taviz vermeden size nitelikli iş üreteceğiz.

Neden Tezhane.com?
Tüketicilerin talepleri değişkendir. Özellikle de hizmet sektöründe bu değişkenlik daha üst seviyede olabilir. Peki bu değişkenlik içerisinde neden tezhane.com? açıkçası bu konuda yenilikçi bir kurum olmamız ve online platformda bu işi yapan ilk ve tek firma olmamız sizin için önemli bir gösterge olabilir. Ayrıca tüm bunların yanında işin niteliği bakımından tamamen müşteri beklentilerine karşılık verebilecek bir iş meydana getirilmesi önemlidir. Bu temel amaçlarımız arasında gösterilebilecek bir noktadır. Teklif aşamasında tüm taleplerinizi bize iletmeniz önemlidir. Biz de bu beklentilere ne düzeyde karşılık verebiliriz araştırmasını yapıyor ve yapmayı taahhüt ettiğimiz işlemlerin eksiksiz listesini sizinle paylaşıyoruz. En nihayetinde ise yazılı anlaşmada bu koşullar ortaya konulmaktadır. Çünkü araştırma işi farklı bir iş kolu olduğundan herkes farklı beklentiler içinde olacaktır. Doğal karşıladığımız bu durum neticesinde, ortak paydada buluşabilirsek maksimum faydayı karşılıklı olarak sağlamamız mümkün olacaktır. Bunun için tüm gücümüzü ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz. Kapsamlı bilgi için bizimle çalışma saatlerimiz olan hafta içi her gün 09.30 – 18.30 saatleri arasında irtibata geçebilirsiniz.
web: www.tezhane.com

Resim EklemeYeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezi muratbilisim 0 228 27.01.2019- 16:47
Konu Klasör Bilgisayar Danışmanlık seo1234seo 0 475 09.03.2017- 21:05
Konu Klasör Özkan Danışmanlık sadık 0 475 12.07.2017- 16:33
Konu Klasör Anadolu Tez Danışmanlık Hizmeti resthit 0 77 01.12.2019- 03:27
Konu Klasör Sima Pgibolojik Danışmanlık seo1234seo 0 620 22.08.2016- 20:12
Etiketler   Tez,   Danışmanlık,   Merkezi


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica