Ara
Alışveriş Portalı
Booking.com
Yeni Başlık  Kilitli Konu
Forum Kuralları           (gösterim sayısı: 915)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Site Kurucusu]
Kurucu
Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 10.12.2012
İleti Sayısı: 108
Şehir: Kayseri
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Bumerang - Yazarkafe

3 kere teşekkür etti.
4 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 21.12.2012- 14:52
Alıntı yaparak cevapla  


Merhaba Sevgili AlisverisPortali.com Forum Kullanıcıları ;

Her alanda olduğu gibi, internet sitelerinde de kurallar vardır.

Buna bağlı olarak, AlisverisPortali.com Forum sitemizde de kurallar vardır.

* Sitemiz Alışveriş yapmayı seven ve paylaşımcı kişiler üzerine kurulmuştur.

Kurallarımıza gelince ;


1 - 5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiç bir sorumluluk kabul etmez.

2 - Site genelinde, T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yazılar forumda paylaşılamaz.Din ve Devlet büyüklerine ya da diğer kullanıcılara hakaret etmek, aşağılayıcı sözler söylemek yasaktır.

3 - Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır.

4 - Sitemizde siyasi propaganda içeren konuların açılması ve Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

5 - Kullanıcılarımız site genelinde Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örnek: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Çingene, Roman, Göçmen vs...)

6 - Kullanıcılarımız yeni bir konu açmadan önce, aynı mesajın sitede olup olmadığını araştırmakla yükümlüdürler. Aynı konuların tekrar açılması halinde, ilgili konu silinecektir.

7 - Kullanıcılarımız Türkçe'mizi güzel kullanmakla yükümlüdürler. Mesajlarda büyük harf kullanmak yasaktır.

8 - Sitemize uzun süre girmeyen kullanıcılarımızın üyelikleri, forum yönetimi tarafından silinebilir.

9 - Aynı kişi 1'den fazla kullanıcı adı ile siteye üye olamaz. Tespit edilmesi halinde kullanıcının tüm üyelikleri siteden silinir.

10 - Site yönetimi herhangi bir içeriği, yayıncısına haber vermeden siteden kaldırabilir.

11 - Site genelinde farklı siteleri ,markaları ve ürünleri karalayıcı reklam yapmak, siteyi ticari bir amaç için kullanmak yasaktır.

12 - Forumlarda paylaşım yapılırken alenen, ulu orta kişisel telefon numarası,özel mail adresi,msn adresi verilmesi yasaktır..Bu gibi durumlarda tespit edilen üye 2 gün siteye erişimi engellenecektir...

13 - Konu başlıklarını açtığınız konu ile alakalı girmeye özen gösterelim. "Yardım", "Bakar mısınız" vb başlıklar girmeyelim. Ayrıca başlığın tümünü büyük harflerle yazmayalım, gereksiz noktalama işaretleri kullanmayalım.

14 - Sürekli kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde veya başka bir amaçla reklam içerikli konular açmak ve mesajlar yazmak yasaktır.

15 - Para kazanmak için kısaltılmış linkler kullanmak, backlink kasmak için konu açmak ve mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Yaptığı tespit edilen üyelere uyarmaksızın süreli uzaklaştırma cezası verilir. Davranışın tekrarı halinde ise hesabı durdurulur.

16 - Forumda bir konu paylaşırken, içeriğin bir kısmını yazıp link vermek yasaktır. Ancak içeriğin tamamını yazıp kaynak olarak link verebilirsiniz.

17 - Özel mesajlaşma sistemini reklam yapmak için kullanan üyelerin hesapları uyarmaksınız süresiz durdurulur. Özel mesajlaşma sistemini amacına uygun kullanalım lütfen.

18 - Hertürlü telif hakkına sahip içeriği veya ürünü paylaşmak ve tanıtımını yapmak yasaktır. Paylaşanlar uyarılmaksızın uzaklaştırma cezası alırlar.

19 - Sitemizde üyelik iptali yapılmamaktadır. Lütfen bu tür bir istekte bulunmayınız.

20 - Üst tarafta yazılmayan, fakat genel ahlâk kurallarına aykırı olan bütün davranışlar sitemizde yasaktır.

* Sitemize üye olan bütün kullanıcılarımız, üst tarafta yazılan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.Alışveriş Portalı // Kampanya, Fırsat ve Alışveriş Rehberiniz
Yeni Başlık  Kilitli Konu
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Forum Kuralları Admin 0 3664 21.12.2012- 15:44
Konu Klasör Forum Kuralları Admin 0 863 21.12.2012- 15:37
Konu Klasör Forum Kuralları Admin 0 799 21.12.2012- 15:36
Konu Klasör Forum Kuralları Admin 0 1301 21.12.2012- 15:36
Konu Klasör Forum Kuralları Admin 0 919 21.12.2012- 15:35
Etiketler   Forum,   Kuralları


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica