Ara
Alışveriş Portalı
Booking.com
Yeni Başlık  Cevap Yaz
CVyolla.com’dan Çevreci Bir Proje:           (gösterim sayısı: 690)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Aslı]
Yardımcı
Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 10.12.2012
İleti Sayısı: 214
Şehir: Gizli
Durum: Gizli

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Bumerang - Yazarkafe

1 kere teşekkür etti.
1 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 11.12.2012- 17:08
Alıntı yaparak cevapla  


CVyolla.com’dan Çevreci Bir Proje: “CVyolla.com Ormanı”

CVyolla.com üyelerine “size özel bir fidan” adıyla fidan hediye ediyor. Fidanlar, Ege Orman Vakfı tarafından dikiliyor ve 5 yıl süreyle bakıma alınıyor. Üyelerin adına “Size Özel Bir Fidan” sertifikası düzenleniyor ve ücretsiz olarak üyeye kargoyla gönderiliyor. Böylece, Ege ormanlarında bir “CVyolla.com Ormanı” oluşturuluyor.

CVyolla.com, yenilikçi projeler üretmeye devam ediyor. Kariyer sektörüne getirdiği birçok yenilikle dikkat çeken CVyolla.com, şimdi de çevreci bir projeye imza atıyor. “Size özel bir fidan” adıyla üyelerine fidan hediye eden CVyolla.com, Ege Orman Vakfı’nın yardımıyla bu fidanların Ege’de dikilmesini ve dikimi takip eden 5 yıl boyunca bakılarak büyümesini amaçlıyor. Fidan hediye edilen üyelerin adına 'Size özel bir fidan' sertifikası düzenleniyor ve bu sertifikalar kargo ile ücretsiz olarak üyelere gönderiliyor. Proje üyelerden büyük ilgi ve destek görüyor. Bu ilgi sayesinde zamanla Ege ormanlarında bir “CVyolla.com Ormanı” oluşturulması amaçlanıyor.

Bu projeyle CVyolla.com, yenilikçi, özgün ve topluma faydalı işler yapmayı kendine şiar edindiğini bir kez daha vurgulamış oluyor. CVyolla.com, kariyer sektörüne yeni bir soluk getirmiş bir kariyer sitesi. İş arayanlar için getirdiği en büyük yenilik; adayların CV’lerini seçtikleri yüzlerce şirket yetkilisinin direkt e-posta kutusuna gönderebilmesi. Böylece, aday her gün tek tek ilan aramak ve her ilana tek tek başvurarak zaman kaybetmek zorunda kalmıyor. Bir tıkla yüzlerce eleman arayan şirkete ve aracı kuruma ulaşma şansı yakalıyor. Ayrıca, bu CV’ler kalıplar içine sokulmuş, standart bir formatta değil; adayın kendini özgürce ifade edebileceği ve fark yaratabildiği CV’ler. Yüz binlerce adayın iş aradığı bu ortamda adayın fark yaratması ve öne çıkması çok önemli.

CVyolla.com’un yenilikçi ve farklılık vurgusu sadece iş arayanlar için değil, işverenler için de geçerli. Geleneksel kariyer sitelerine göre şirketler için en büyük yenilik; herhangi bir pozisyon ve CV adedi sınırlaması olmaması. Şirketler, üyelikleri süresince arzu ettikleri sayıda CV’yi tüm CVyolla.com CV bankası içinde arama şansına sahip oluyor. Geniş bir CV bankası içinde yaş, cinsiyet, meslek, üniversite, askerlik durumu, iş deneyimi vs. gibi birçok kriterle arama yapabilmek şirketin aradığı adayı çok daha hızlı ve pratik bir şekilde bulmasını sağlıyor. Ayrıca, şirket yetkilisinin belirlediği kriterlere uyan CV’ler her gün e-posta adresine gönderiliyor. Üstelik; farklılık fiyat konusunda da kendisini gösteriyor. Tüm bu avantajlar ve yenilikler çok uygun bir bütçe karşılığında şirketlere sunuluyor.Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Çevreci Faturalar Kazandırıyor Codess 0 819 25.10.2013- 14:32
Konu Klasör En çevreci otomobil Toyota Yaris! Aslı 0 908 12.12.2012- 15:59
Konu Klasör Fisker Karma EcoChic: Çevreci ve Lüks Codess 0 699 25.10.2013- 01:11
Konu Klasör Uğur’un Çevreci Uygulamaları Fesleğen Tohumlu Kalem i Kampanyacı 0 534 14.02.2015- 15:52
Konu Klasör Atolye3D - Tasarım, Mühendislik ve Proje Yönetimi b.a.f. 0 636 19.04.2015- 22:36
Etiketler   CVyolla.com’dan,   Çevreci,   Bir,   Proje:


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica