Ara
Alışveriş Portalı
Booking.com
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Saç Dökülmesi Sorununa Bitkisel Saç Bakımı Naturalse           (gösterim sayısı: 448)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[naturalse]

Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 18.02.2017
İleti Sayısı: 1
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Bumerang - YazarkafeKonu Tarihi: 18.02.2017- 17:55
Alıntı yaparak cevapla  


Naturalse saç dökülmesi Karşıtı Bakım Spreyi (Dökülme Karşıtı Bakım Serumu)

Resim Ekleme

Saç dökülmesi önleyici sprey kullanarak bitkisel saç bakımı yapabilirsiniz. Saç besleyici ürünümüz saç bakımı ürünleri kategorisinde kendisini kanıtlamış bitkisel içeriğiyle saçlarınızı arzuladığınız biçime kavuşturmanızı kolaylaştırıp dökülmeyi zorlaştırır. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin ürünlerimize uygun fiyatlar dahilinde buluşmasını hedefliyoruz.

Saçlarınızın dökülmesi ve yıpranması, gerektiği ilgiyi görmemesinden kaynaklanır. Saçınızın sağlığını yitirdiğini gözlemliyorsanız müdahale vakti gelmiş demektir. Saç dökülmesi karşıtı
spreyimizi (saç bakım serumu) kullanım talimatlarına uygun biçimde saçınıza uygulamanın ardından saçlarınızın sağlıklı günlerine hızlıca dönüş yaptığına şahit olacaksınız. Saçınız giderek yıpranıyor, kurumuş hale geliyorsa dökülmesine izin vermeyin! Sağlıksız görünümünü ve dökülmesini önlemek adına %100 bitkisel karışımlardan üretilmiş saç bakımı ürünümüzden faydalanın.

Saç dökülmesine bitkisel çözüm ürünümüz, 50 ml tek şişe, 100 ml tek şişe ve sürekli kullanımı hedefleyen müşterilerimizin isteği doğrultusunda 50 ml 6'lı paket haline getirilerek satışa sunulmuştur. Oluşturduğu etki klinik testlerle onaylanmış, kanıtlanmıştır. Naturalse saç bakım spreyi; mesleğinde 13 yıllık tecrübeye sahip, saç ekimi ve saç sağlığı üzerine uzman bilim insanları tarafından 8 yılı aşkın çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.

%100 Doğal: Kurucularının takibinde, özenle seçilerek alınan 6 bitkinin özünden oluşan saç bakım spreyi %100 doğal olup, içeriğinde kesinlikle alkol barındırmamaktadır. Doğal ürünümüz, sadece bitkilerin mükemmel dengesini ihtiva eder. İçilebilecek kadar doğal olduğu için, alanlarında uzman doktorlar tarafından çocuklar ve hamilelerin kullanımında bir sakınca görülmemektedir. Gözle temasında hiçbir yan etkisi yoktur.

Naturalse, saçlı derideki kan dolaşımını hızlandırarak ince tüy halindeki pasif saç köklerini kalınlaştırarak aktif hale getirir, kullanılmaya başlandığı andan itibaren saç dökülmelerini
azaltır ve saçlı derinin daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisindeki Eugenol maddesi sayesinde saç foliküllerini kalınlaştırır. Mikrobiyal ve viral oluşumlara karşı cildi korur. Saçlı derideki mantar, egzama, kaşıntı, vb. bir çok bakteri kaynaklı cilt problemlerinde   antibakteriyel yapısı sayesinde cildin iyileşmesine yardımcı olur. Saç ekimi operasyonlarından sonra hem olası sivilcelenmeleri önlemek, hem de saç köklerinin daha sıkı tutunması ve yapılan işlemin kalıcı olması için uzmanlarca kullanılması tavsiye edilir. Kullanıldığında yağlı bir his bırakmadığı gibi saçın barındığı derideki yağ oluşumunu dengeleyerek saç dökülmesi sorunu şikayetini azaltır.
__________________

Bu ileti en son naturalse tarafından 23.03.2017- 14:45 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Saç Dökülmesi Net sadık 0 723 26.08.2015- 18:54
Konu Klasör Genetik saç dökülmesi kombici 0 509 28.12.2015- 14:19
Konu Klasör Saç Dökülmesi ve Saç Ekiminde Fue Tekniği seo1234seo 0 436 17.11.2015- 00:01
Konu Klasör Minoxidil - Saç Dökülmesi, Saç Sakal Çıkarıcı b.a.f. 0 676 12.12.2014- 18:38
Konu Klasör Bitkisel Ürün b.a.f. 0 666 12.08.2015- 17:09
Etiketler   Saç,   Dökülmesi,   Sorununa,   Bitkisel,   Bakımı,   Naturalse


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica