Alışveriş Portalı
«
«
Forum Bölümleri
Forum Genel
Forum Genel
Duyuruluar
Reklam Tarifeleri
Forum Kuralları
Bilgi Paylaşımı
Görüş ve Önerileriniz
Tanışma Faslı
Özel Bölüm
Arşiv

Alışveriş / İlanlar / Sıcak Fı...

Alışveriş Rehberi
Alışveriş Rehberi
Kampanya İndirim Haberleri ve Sıcak...
Alışveriş Merkezleri
Banka ve Kredi Kartları
Hediye Çeki ve Kuponlar
GSM ve İnternet
Konut ve Emlak Projeleri
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk ve Yardım Kamp...
Tatil ve Seyahat
Webmaster Kampanyaları
Beyaz Eşya
Ev Tekstili
Giyim & Aksesuar
Kozmetik & Bakım Ürünleri
Sıcak Fırsatları
Market & Gıda
Mobilya & Dekorasyon
Otomobil & Akaryakıt
Özel Günler
Takı & Mücevher
Teknoloji Marketleri
Yapı Marketleri
Tanıtım Rehberi
Site Tanıtımları
Ürün Tanıtımları
Firma Tanıtımları
Kampanya Düzenleyiciler
Ürün ve Hizmet Tedarikçileri
Ürün ve Hizmet Talepleri
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketin...
E-Ticareti Sitesi Başlama,Oluşturma...
E-Ticaret'e Başlama

Kullanıcı Tavsiyeleri - Ürün İ...
Kullanıcı Tavsiyeleri ve Ürün İncel...
Alışveriş Siteleri
Arabalar
Beyaz Eşya
Bilgisayar
Cep Telefonları
Eğitim
Elektronik
Evim Güzel Evim
Dijital Kameralar
Gıda
İkinci El
İnternet ve İletişim
Kozmetik ve Bakım
Kredi Kartları ve Krediler
Moda ve Trendler
TV ve Ses Sistemleri
Mobil Operatörler
Oyun Konsolları ve Oyunlar
Sağlık Ürünleri
Sinema, Müzik ve Kitap
Tatil ve Seyahat

E-Ticaret

Altın - Döviz - Borsa - Yatırı...
Altın - Döviz ve Piyasalar
Altın
Döviz
Borsa Genel
Temel Analiz
Yabancı İşlemleri Analizi
Alternatif Piyasalar
Seans Sohbet Salonu
Hisse ve Fonlar
Teknik Analiz

Gezi Seyahat ve Tatil Rehberi
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Erken Rezervasyon
Tatil Yerleri
Gezi Notları ve Tatil Anıları

Dış Ticaret ve Bilmek İstedikl...
İhracat ve İthalat Hakkında
Pazar Araştırması
Alıcıları Satıcıları ve Üreticileri...
Gümrük İşlemleri
Logistik Şirketleri

Diğer Konular
Ekonomi ve İş Dünyası
İnternetten Para Kazan
İş ve Kariyer
İş Arıyorum
Eleman Arıyorum
Kampanya Destek
Serbest Konular
Tüketici Sorunları
Basın Bültenleri

Viral Reklam
.
Londra merkezli OXO Investments , İngiltere’nin gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Barratt London, Etiler Akmerkez AVM de, Londra’daki emlak projelerini tanıtacağı, yatırım, emlak piyasası, alım-satım işlemleri ile ilgili bilgileri paylaşacağı VIP sunum ve tanıtım davetini Ayla Toprak Zengin ve eşi Ömer Zengin’in evsahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı için tıklayın...
.
Londra merkezli OXO Investments emlak danışmanlık şirketi, 2016'da İngiltere’nin en iyi inşaat şirketi seçilen Barratt London ile birlikte Lombard Wharf proje lansmanını 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirecek.

Devamı için tıklayın...
.
AYMOR Grup güvencesiyle hayata geçirilen Mebuskent Projesi’nin bütün dijital çalışmaları ve gelişimi için Sıradışı Digital ile anlaşılmıştı. Sosyal medya yönetiminde birçok başarıya imza atan Mebuskent, dijital PR ve kurumsal iletişim çalışmalarını, çalışmaktan memnun kaldığı Sıradışı Digital ile yürütmeye devam edecek. Sıradışı Digital projenin, tanıtım videosunun, web sitesinin, mobil sitesinin, havadan görüntüleme ve sanal turunun, sosyal medya yönetiminin, 3D Bilboardlarının ve bütün PR ve reklam çalışmalarının sorumluluğunu taşımaya devam edecek.

Devamı için tıklayın...
.
388.000 dev tema üzerine estetik konut tasarımı, yeşil alan ve su birlikteliği ile projelendirilen Mebuskent, yeni dijital pazarlama kampanyasında sunduğu ayrıcalıklı yaşam anlayışını konu alıyor. Her kesimden bireye hitap eden proje, ‘Birlikte Yaşam Var’ konseptiyle Mebuskent’in modern yaşam alanını ön plana çıkarıyor.

Devamı için tıklayın...
.
Mebuskent’in dijital tanıtım etkinliği olarak tasarlanan ‘Rakamlarla Mebuskent’ kampanyası yayınlandığı günden itibaren yoğun ilgiyle karşılandı. Motion grafik olarak hazırlanan Mebuskent’in yeni tanıtım animasyonu, projenin web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında takipçilerden beğeni topladı. Yeni bir gelecek… Yeni bir Ankara sloganı ile yola çıkan Mebuskent, sahip olduğu geniş sosyal imkânların rakamsal ifadelerini ortak bir konseptte birleştirerek ‘Rakamlarla Mebuskent’ teması ile projenin bilinirliliğine katkı sağladı. Dijital medyada yayınlanan animasyon filminde Mebuskent, eğlenceli içeriklerle Ankara’da alternatif şehir yaşamının özelliklerine dikkat çekti.

Devamı için tıklayın...
.
AYMOR Grup güvencesiyle ‘Yeni Bir Gelecek, Yeni Bir Ankara’ sloganı ile inşası devam eden Mebuskent Projesi, geleneksel pazarlama anlayışının yanı sıra inşaat sektöründeki dijital pazarlama anlayışı ile de fark yaratıyor.

Devamı için tıklayın...
.
170 milyon dolar yatırım değeri olan İş GYO’nun Ege Perla projesinde inşaat hızla devam ediyor. Yüzde 68’lik satışın gerçekleştiği projede AVM marka karması çalışmaları da başladı. Büyük bir gelişim potansiyeline sahip, kentsel dönüşüm kapsamında pek çok yatırımla yepyeni bir dönemin başladığı İzmir’de, İş GYO’nun Ege Perla projesinde katlar hızla yükseliyor.

Devamı için tıklayın...
.
İş GYO, 8 Nisan tarihinde tahvil satışı gerçekleştirildi. İlk ihraç 100 milyon TL nominal tutarda, 2 yıl vadeli 3 ayda bir kupon ödemeli değişken faizli tahvil şeklinde yapılandırıldı. Yerinde bir zamanlama ve stratejiyle kaynak yapısında çeşitlendirmeye giden İş GYO, tahvil ihracı ile elde edeceği kaynağı devam eden ve yeni projelerinde kullanacak.

Devamı için tıklayın...
.
İş GYO’nun güçlü, prestijli ve deneyimli markası ile yapımı geçen yıl tamamlanan Çınarlı Bahçe Tuzla, E–5 Karayoluna ve yeni yapılacak Tuzla Marina projesine yaklaşık 3 km. Marmaray Tuzla İstasyonu’na ise 300 m mesafede konumlandı. Her detayı incelikle planlanan, yüksek standartlı teknoloji ve modern bir mimari anlayışla hayata geçirilenproje, sakinlerine “İstanbul’da Yeni Hayat”ın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor.

Devamı için tıklayın...
.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı geçtiğimiz yıla ilişkin son finansal rakamlarını açıkladı. Şirket bir önceki yıla göre 2013 yılı sonu itibarıyla net dönem karını %77.5 oranında artırarak 116.156.720 TL olarak gerçekleştirdi.

Devamı için tıklayın...
.
2012 yılı Aralık ayı itibarıyla Borsa İstanbul Kurumsal Yönetim Endeksi’nde yer alan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin, geçtiğimiz yıl JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. tarafından belirlenen SPK Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notu 8,53 olarak belirlenmişti. Bir yıllık gözden geçirme sonrasında şirketin notu 8,81, görünümü ise stabil olarak revize edildi.

Devamı için tıklayın...
.
Bölgesel ve uluslararası yatırımcıların, mimar ve tasarımcıların katıldığı dünyanın en geniş ağına sahip uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global 2013’e iki ayrı ilkle katılacak olan İş GYO’nun İstanbul Finans Merkezi (İFM) projesi, yaklaşık 10 bin metrekare yüzölçümlü taşınmaz üzerinde ofis ve ticari ünitelerden oluşan bir proje. Bölgedeki yapılaşmanın alt yapı çalışmalarının sonlanmasını takiben eş zamanlı olarak başlaması bekleniyor. Yaklaşık 31.000 m² kiralanabilir/satılabilir alana sahip olması planlanan projenin yatırım bedelinin ise 110 milyon ABD doları civarında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Devamı için tıklayın...


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica