Alışveriş Portalı
«
«
Forum Bölümleri
Forum Genel
Forum Genel
Duyuruluar
Reklam Tarifeleri
Forum Kuralları
Bilgi Paylaşımı
Görüş ve Önerileriniz
Tanışma Faslı
Özel Bölüm
Arşiv

Alışveriş / İlanlar / Sıcak Fı...

Alışveriş Rehberi
Alışveriş Rehberi
Kampanya İndirim Haberleri ve Sıcak...
Alışveriş Merkezleri
Banka ve Kredi Kartları
Hediye Çeki ve Kuponlar
GSM ve İnternet
Konut ve Emlak Projeleri
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk ve Yardım Kamp...
Tatil ve Seyahat
Webmaster Kampanyaları
Beyaz Eşya
Ev Tekstili
Giyim & Aksesuar
Kozmetik & Bakım Ürünleri
Sıcak Fırsatları
Market & Gıda
Mobilya & Dekorasyon
Otomobil & Akaryakıt
Özel Günler
Takı & Mücevher
Teknoloji Marketleri
Yapı Marketleri
Tanıtım Rehberi
Site Tanıtımları
Ürün Tanıtımları
Firma Tanıtımları
Kampanya Düzenleyiciler
Ürün ve Hizmet Tedarikçileri
Ürün ve Hizmet Talepleri
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketin...
E-Ticareti Sitesi Başlama,Oluşturma...
E-Ticaret'e Başlama

Kullanıcı Tavsiyeleri - Ürün İ...
Kullanıcı Tavsiyeleri ve Ürün İncel...
Alışveriş Siteleri
Arabalar
Beyaz Eşya
Bilgisayar
Cep Telefonları
Eğitim
Elektronik
Evim Güzel Evim
Dijital Kameralar
Gıda
İkinci El
İnternet ve İletişim
Kozmetik ve Bakım
Kredi Kartları ve Krediler
Moda ve Trendler
TV ve Ses Sistemleri
Mobil Operatörler
Oyun Konsolları ve Oyunlar
Sağlık Ürünleri
Sinema, Müzik ve Kitap
Tatil ve Seyahat

E-Ticaret

Altın - Döviz - Borsa - Yatırı...
Altın - Döviz ve Piyasalar
Altın
Döviz
Borsa Genel
Temel Analiz
Yabancı İşlemleri Analizi
Alternatif Piyasalar
Seans Sohbet Salonu
Hisse ve Fonlar
Teknik Analiz

Gezi Seyahat ve Tatil Rehberi
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Erken Rezervasyon
Tatil Yerleri
Gezi Notları ve Tatil Anıları

Dış Ticaret ve Bilmek İstedikl...
İhracat ve İthalat Hakkında
Pazar Araştırması
Alıcıları Satıcıları ve Üreticileri...
Gümrük İşlemleri
Logistik Şirketleri

Diğer Konular
Ekonomi ve İş Dünyası
İnternetten Para Kazan
İş ve Kariyer
İş Arıyorum
Eleman Arıyorum
Kampanya Destek
Serbest Konular
Tüketici Sorunları
Basın Bültenleri

Viral Reklam
.
Türkiye Sektörler Ligi 2016 sezonu süper finalinde Çuhadaroğlu ve Samet Kalıp takımlarının yanı sıra Çuhadaroğlu Genel Müdürü Kenan Aracı, Gökhan Atsız, Samet Kalıp yetkilileri Erdoğan Yıldız, Mehmet Ünlü, Sektörler Ligi Başkanı Serdar Doğru, TFF Hakemi Metin Boğa hazır bulundu.

Devamı için tıklayın...
.
Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Beyazay Derneğinden engelli çocukların ve firma takımlarının katılımı ile kutlandı.

Devamı için tıklayın...
.
Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Beyazay Derneğinden engelli çocukların ve firma takımlarının katılımı ile kutlandı.

Devamı için tıklayın...
.
Türkiye Sektörler Liginde yer alan sektör devleri, Beyaz Ay Derneğinde bulunan 180 engelli çocuğun hayata katılması ve rehabilitasyon amacıyla yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında buluşacaklar. 23 Nisan Çocuk Bayramında açılışı yapılacak organizasyona sektörlerin önde gelen dernekleri, şirketleri ve yöneticileri yer alacak.

Devamı için tıklayın...
.
Spor yaparken sporcu besinlerine ihtiyaç duyanlar için Provitanya internetten sporcu besinleri satışı gerçekleştiriyor. Provitanya.com’da satılan tüm ürünler "T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı" onaylı olup, Türkiye yetkili distribütörlerden tedarik ediyor.

Devamı için tıklayın...
.
Yıl boyunca hayalini kurduğunuz havuz ve güneş tatilinizi kâbusa çevirmesin. Açılan tatil sezonuyla birlikte artış gösteren konjonktivit vakalarını değerlendiren Dünyagöz Ataköy’den Op. Dr. Sevgi Tongal, hijyen şartlarının önemine dikkat çekiyor. Yeterli hijyenin sağlanmadığı havuzların konjonktivit başta olmak üzere birçok göz rahatsızlığına neden olduğunu söyleyen Op. Dr. Sevgi Tongal, “Halk arasında kırmızı ya da pembe göz adıyla bilinen konjonktivit, gözümüzün dışarıdan görülen ve konjonktiva diye bilinen beyaz tabakanın en üst zarının iltihaplanmasıdır. Çok bulaşıcı olması nedeniyle yaz döneminde kolaylıkla salgın haline dönüşebilen mikrobial konjonktivitte ise en büyük etken kötü hijyendir. Bu nedenle pek çok kişinin aynı anda girdiği havuzlarda temizlik şartlarına çok dikkat edilmesi büyük önem taşıyor” dedi.

Devamı için tıklayın...
.
2012 senesinde hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede internet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri olmayı başaran eniyihekim.com, bu başarılı serüvenine yeni ismi; DoktorTakvimi.com ile devam ediyor.

Devamı için tıklayın...
.
İlaç ve Eczacılık sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “Eczacı Dergisi 2015 Yılı İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri"nin altıncısını almaya değer görülen kişi ve kuruluşlar belli oldu. İlaç dağıtım alanının önemli kuruluşlarından biri olan EDAK, EDAKNET yazılımı ile "Dağıtım Kanalı" kategorisinde Altın Havan'a layık görüldü. "Dağıtım Kanalı" kategorisinde ikinci kez Altın Havan alan EDAK, bu ödüllerin diğer ikisini de "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" çalışmaları ile aldı.

Devamı için tıklayın...
.
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ilk kez bulaşıcı niteliğe sahip olmayan salgın bir hastalık olarak nitelendirilen diyabet, hem Türkiye’de hem de dünyada ulaştığı rakamlarla endişeye neden oluyor. Küçük damar hastalığı olarak da bilinen diyabetin en çok etkilediği organların başında gözün geldiğini vurgulayan Dünyagöz Etiler’den Op. Dr. Nilüfer Köylüoğlu Ünal “Geçici görme bozukluklarından kalıcı görme kaybına kadar birçok göz sorununa yol açan diyabet, özellikle sebep olduğu diyabetik retinopati hastalığıyla Türkiye’de ve dünyada 50 yaş altı körlüğün birinci nedeni olarak karşımıza çıkıyor” diyor.

Devamı için tıklayın...
.
Dünyada henüz yaklaşık 150 kişiye uygulanan “Argus II - Biyonik Göz” ameliyatı ile gözleri görmeyen 44 yaşındaki Dilek Ümran Öztürk şekilleri yeniden seçmeye başladı. Dünyagöz Etiler Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyatla ikinci hayatının yeniden başladığını belirten Öztürk, “adeta bir mucize yaşıyorum” dedi. Ameliyatı gerçekleştiren ekibin başında bulunan Dünyagöz Hastaneler Grubu Medikal Direktörü ve LASİK yönteminin mucidi Prof. Dr. loannis Pallikaris, hastanın görme kapasitesinin her geçen gün daha da geliştiğini belirterek, artık kendi kendine hayatını sürdürmesinin daha kolay olacağını söyledi.

Devamı için tıklayın...
.
Renk körlüğü hakkında merak edilenleri cevaplandıran Dünyagöz Pendik’ten Op. Dr. Burcu Çalık renk körlüğünün erkeklerin maruz kaldığı bir problem olduğunu, X genine bağlı geliştiği için de kadınların taşıyıcı olduklarına dikkat çekti. Renk körlüğünün kız çocuklarında görülebilmesi içinse hasta erkeğin taşıyıcı bir kadınla evlenmesi gerektiğini belirten Op. Dr. Burcu Çalık böyle bir durumla karşılaşmanın nadir olsa da görülebileceğini söyledi.

Devamı için tıklayın...
.
Hindistan’ın ilk tam teşekküllü göz hastanesi Asian Eye Hospital, Dünyagöz Hastaneleri Medikal Direktörü ve LASIK yönteminin dünyaca ünlü mucidi Prof. Dr. Ioannis Pallikaris’in onur konuğu olarak katıldığı törenle hizmete açıldı. Ayrıca hastane açılış sürecindeki değerli katkıları nedeniyle hastane bünyesinde hizmet verecek lazer merkezine Prof. Dr. Ioannis Pallikaris ismi verildi.

Devamı için tıklayın...


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica