Alışveriş Portalı
«
«
Forum Bölümleri
Forum Genel
Forum Genel
Duyuruluar
Reklam Tarifeleri
Forum Kuralları
Bilgi Paylaşımı
Görüş ve Önerileriniz
Tanışma Faslı
Özel Bölüm
Arşiv

Alışveriş / İlanlar / Sıcak Fı...

Alışveriş Rehberi
Alışveriş Rehberi
Kampanya İndirim Haberleri ve Sıcak...
Alışveriş Merkezleri
Banka ve Kredi Kartları
Hediye Çeki ve Kuponlar
GSM ve İnternet
Konut ve Emlak Projeleri
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk ve Yardım Kamp...
Tatil ve Seyahat
Webmaster Kampanyaları
Beyaz Eşya
Ev Tekstili
Giyim & Aksesuar
Kozmetik & Bakım Ürünleri
Sıcak Fırsatları
Market & Gıda
Mobilya & Dekorasyon
Otomobil & Akaryakıt
Özel Günler
Takı & Mücevher
Teknoloji Marketleri
Yapı Marketleri
Tanıtım Rehberi
Site Tanıtımları
Ürün Tanıtımları
Firma Tanıtımları
Kampanya Düzenleyiciler
Ürün ve Hizmet Tedarikçileri
Ürün ve Hizmet Talepleri
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketin...
E-Ticareti Sitesi Başlama,Oluşturma...
E-Ticaret'e Başlama

Kullanıcı Tavsiyeleri - Ürün İ...
Kullanıcı Tavsiyeleri ve Ürün İncel...
Alışveriş Siteleri
Arabalar
Beyaz Eşya
Bilgisayar
Cep Telefonları
Eğitim
Elektronik
Evim Güzel Evim
Dijital Kameralar
Gıda
İkinci El
İnternet ve İletişim
Kozmetik ve Bakım
Kredi Kartları ve Krediler
Moda ve Trendler
TV ve Ses Sistemleri
Mobil Operatörler
Oyun Konsolları ve Oyunlar
Sağlık Ürünleri
Sinema, Müzik ve Kitap
Tatil ve Seyahat

E-Ticaret

Altın - Döviz - Borsa - Yatırı...
Altın - Döviz ve Piyasalar
Altın
Döviz
Borsa Genel
Temel Analiz
Yabancı İşlemleri Analizi
Alternatif Piyasalar
Seans Sohbet Salonu
Hisse ve Fonlar
Teknik Analiz

Gezi Seyahat ve Tatil Rehberi
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Erken Rezervasyon
Tatil Yerleri
Gezi Notları ve Tatil Anıları

Dış Ticaret ve Bilmek İstedikl...
İhracat ve İthalat Hakkında
Pazar Araştırması
Alıcıları Satıcıları ve Üreticileri...
Gümrük İşlemleri
Logistik Şirketleri

Diğer Konular
Ekonomi ve İş Dünyası
İnternetten Para Kazan
İş ve Kariyer
İş Arıyorum
Eleman Arıyorum
Kampanya Destek
Serbest Konular
Tüketici Sorunları
Basın Bültenleri

Viral Reklam
.
Yepyeni bir konseptte ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan “& Now Business&Tech Week”, dünya çapında konuşmacıların yer aldığı 250 oturum ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Devamı için tıklayın...
.
Sektörün temel taşlarından birini oluşturan İnsan Kaynağını merkezine alan bu ödüllendirme sisteminde, En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Liderleri izleyicilerin oylarıyla belirlenecek.

Devamı için tıklayın...
.
Farklı sektörlerde ön plana çıkan E_CRM uygulamaları, dijital transformasyon, dönüşüm sürecindeki riskler ve fırsatlar, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer aldı.

Devamı için tıklayın...
.
Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferansta Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker, Salesforce Türkiye Satış Direktörü Egemen Ersan ve Formalis Satış ve Pazarlama Direktörü Murathan Araz, konuşmacılar arasında yer alacaklar.

Devamı için tıklayın...
.
Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferans, Salesforce ve Formalis’in katkılarıyla gerçekleşecek. Konferans kapsamında Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, omnichannel ödeme sistemleri, çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve dijital transformasyon stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.

Devamı için tıklayın...
.
Her yıl farklı bir temanın ele alındığı konferansın bu yılki ana teması, Dijital Transformasyon ve E-CRM olacak. 50'den fazla şirkete dijital gelirlerini yılda 700M Euro'dan fazla artırma imkanı sağlayan Mark Baker'in konuşmacıları arasında yer aldığı konferans, Türkiye ve yurtdışından farklı konuşmacıları katılımcılarla buluşturacak.

Devamı için tıklayın...
.
Türkiye'nin ilk Uluslararası Kongre Merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, dijitalleşen yapısına yeni bir halka daha ekledi. Apple iBeacon teknolojisinin entegrasyonu ile İstanbul Lütfi Kırdar, ziyaretçilerine artık daha erişilebilir bir etkinlik deneyimi yaşatacak. Etkinliğin sahibi kurum ve ziyaretçilerin birbirleriyle iletişimini arttıran sistem, her iki taraf için de süreci kolaylaştırıyor. iBeacon teknolojisi sayesinde ziyaretçiler etkinlikler sırasında akıllı cep telefonları üzerinden katıldıkları etkinlikle ilgili ihtiyaç duydukları pek çok bilgiye ulaşabiliyor. Uygulama üzerinden etkinliklerin tarih ve yer bilgilerine ulaşılabilirken aynı zamanda kişiye özel ajanda da oluşturulabiliyor. Bina içerisinde yer ve yön bulmak konusunda da yardımcı olan uygulama, stratejik noktalara yerleştirilmiş iBeacon cihazlarıyla iletişim kuran akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor. Yeni sistem sayesinde etkinlikler / oturumlar arası geçişte zaman kaybı azalırken, salonlar arasında kaybolma derdi de son buluyor. Gerçekleştirdiği projelerle dijitalleşmeye verdiği önemi gösteren İstanbul Lütfi Kırdar, iBeacon projesi ile düzenlenen etkinliklerin bilgisine sistem üzerinden kolayca ulaşılmasını ve aynı zamanda kâğıt israfının da önlenmesini sağlıyor.

Devamı için tıklayın...
.
Türkiye'nin ilk uluslararası kongre merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, yıl boyunca yer verdiği etkinliklere Perakende Günleri ile devam ediyor. 25 - 26 Kasım tarihlerinde gerçekleşen etkinlik süresince İstanbul Lütfi Kırdar, ziyaretçilerini 19 farklı oturumda birbirinden ünlü alanında uzman 21 konuşmacı ile buluşturuyor.

Devamı için tıklayın...
.
Türkiye'nin ilk uluslararası kongre merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, 1996 yılından bu yana ulusal ve uluslararası binlerce etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Kongrelerden fuarlara, konserlerden sergilere kadar birçok farklı organizasyona kapılarını açan İstanbul Lütfi Kırdar, Kasım ayı etkinlik takvimi ile yine dolu dolu geliyor.

Devamı için tıklayın...
.
Hızla büyüyen kongrecilik sektörünün önde gelen kurumlarından İstanbul Lütfi Kırdar, AIPC - The International Association of Convention Centres / Uluslararası Kongre Merkezleri Birliği Kalite Standartları Ödülü’nü almaya hak kazandı. AIPC Kalite Standartları denetimini başarı ile tamamlayarak Türkiye’de ilk, dünyada ise yalnızca 28 kongre merkezinin sahip olduğu bu ödül ile İstanbul Lütfi Kırdar, başarısını uluslararası alanda da göstermiş oldu.

Devamı için tıklayın...
.
IMI Conferences tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen ve sektörel başarının teşvik edilerek kalitenin arttırılmasına katkı sağlamayı amaçlayan Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri sahiplerini buldu. Toplam 12 ana kategoride 15 kurumun ödül kazandığı törende, 251 ve üzeri koltuk kapasitesinde AVEA, 250’den az koltuk kapasitesinde ise Garanti Emeklilik “Türkiye’nin En İyi Çağrı Merkezi Ödülü’nü aldı.

Devamı için tıklayın...
.
IMI Conferences tarafından ilki 2012 yılında gerçekleştirilen E-Ticaret Konferansı’nın dördüncüsü 7 Mayıs 2015 tarihinde Hilton Kozyatağı Conference Center’da sektör temsilcilerini ağırlayacak. Konferansın bu yılki ana teması, sosyal medya ve mobil uygulamalar arasında son dönemlerde öne çıkan ve kurumlar için önemli fırsatlar sunan “Instagram ve Twitter” olacak. Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumların tecrübelerini katılımcılarla paylaşacağı 4. E-Ticaret Konferansı kapsamında, Instagram ve Twitter sosyal medya ağlarının yönetiminin yanı sıra e-ticaret sektörünün temelini oluşturan farklı konular da ele alınacak.

Devamı için tıklayın...


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica