Alışveriş Portalı
Perakende Günleri başladı
.
Türkiye'nin ilk uluslararası kongre merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, yıl boyunca yer verdiği etkinliklere Perakende Günleri ile devam ediyor. 25 - 26 Kasım tarihlerinde gerçekleşen etkinlik süresince İstanbul Lütfi Kırdar, ziyaretçilerini 19 farklı oturumda birbirinden ünlü alanında uzman 21 konuşmacı ile buluşturuyor.

Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alandaki sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, bu yıl B2B toplantılarla uluslararası yatırımcılar, perakende grupları, master franchisee'ler, AVM'ler ve ülke danışmanlarıyla bir araya gelme imkânı sunacak. Moderatörlüğünü sektörün genç isimleri, Derimod Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Zaim ile Murat Zaim’in üstleneceği etkinlik; dünyayı en çok etkileyen ekonomist ve düşünürlerden biri olan Harvard Üniversitesi Profesörü, Venezula Planlama Eski Bakanı Prof. Ricardo Hausmann; ‘The Retail Revival’ kitabının yazarı usta perakendeci, perakende devlerinin bir numaralı danışmanı Doug Stephens; teknoloji ve iş dünyasının sıradışı düşünürü Peter Hinssen; görsel mağazacılığı, sadece estetik kaygılarla yapılan uygulamalar olmaktan çıkaran GH&Associates, New York, Sao Paulo, Kurucusu ve Başkanı George Homer ve dünyaca ünlü Siber - İllüzyonist Marco Tempest gibi önemli isimleri katılımcılarla buluşturuyor.

İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleşen ve Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri, iki gün süresince alanında dünyanın en uzman isimleri ile katılımcıları perakendenin geleceği ile ilgili bilgi dolu yolculuğa çıkarıyor. Perakende Günleri, ikinci günün sonunda sektörün en prestijli ödüllerinin verildiği Perakende Güneşi Ödülleri Töreni'yle son bulacak.

Ulusal ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar hakkında daha fazla bilgi almak için www.icec.org/tr adresi, Perakende Günleri hakkında bilgi almak için www.perakendegunleri.com ziyaret edilebilir.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica