Alışveriş Portalı
«
«
Forum Bölümleri
Forum Genel
Forum Genel
Duyuruluar
Reklam Tarifeleri
Forum Kuralları
Bilgi Paylaşımı
Görüş ve Önerileriniz
Tanışma Faslı
Özel Bölüm
Arşiv

Alışveriş / İlanlar / Sıcak Fı...

Alışveriş Rehberi
Alışveriş Rehberi
Kampanya İndirim Haberleri ve Sıcak...
Alışveriş Merkezleri
Banka ve Kredi Kartları
Hediye Çeki ve Kuponlar
GSM ve İnternet
Konut ve Emlak Projeleri
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk ve Yardım Kamp...
Tatil ve Seyahat
Webmaster Kampanyaları
Beyaz Eşya
Ev Tekstili
Giyim & Aksesuar
Kozmetik & Bakım Ürünleri
Sıcak Fırsatları
Market & Gıda
Mobilya & Dekorasyon
Otomobil & Akaryakıt
Özel Günler
Takı & Mücevher
Teknoloji Marketleri
Yapı Marketleri
Tanıtım Rehberi
Site Tanıtımları
Ürün Tanıtımları
Firma Tanıtımları
Kampanya Düzenleyiciler
Ürün ve Hizmet Tedarikçileri
Ürün ve Hizmet Talepleri
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketin...
E-Ticareti Sitesi Başlama,Oluşturma...
E-Ticaret'e Başlama

Kullanıcı Tavsiyeleri - Ürün İ...
Kullanıcı Tavsiyeleri ve Ürün İncel...
Alışveriş Siteleri
Arabalar
Beyaz Eşya
Bilgisayar
Cep Telefonları
Eğitim
Elektronik
Evim Güzel Evim
Dijital Kameralar
Gıda
İkinci El
İnternet ve İletişim
Kozmetik ve Bakım
Kredi Kartları ve Krediler
Moda ve Trendler
TV ve Ses Sistemleri
Mobil Operatörler
Oyun Konsolları ve Oyunlar
Sağlık Ürünleri
Sinema, Müzik ve Kitap
Tatil ve Seyahat

E-Ticaret

Altın - Döviz - Borsa - Yatırı...
Altın - Döviz ve Piyasalar
Altın
Döviz
Borsa Genel
Temel Analiz
Yabancı İşlemleri Analizi
Alternatif Piyasalar
Seans Sohbet Salonu
Hisse ve Fonlar
Teknik Analiz

Gezi Seyahat ve Tatil Rehberi
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Erken Rezervasyon
Tatil Yerleri
Gezi Notları ve Tatil Anıları

Dış Ticaret ve Bilmek İstedikl...
İhracat ve İthalat Hakkında
Pazar Araştırması
Alıcıları Satıcıları ve Üreticileri...
Gümrük İşlemleri
Logistik Şirketleri

Diğer Konular
Ekonomi ve İş Dünyası
İnternetten Para Kazan
İş ve Kariyer
İş Arıyorum
Eleman Arıyorum
Kampanya Destek
Serbest Konular
Tüketici Sorunları
Basın Bültenleri

Viral Reklam
.
Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta 15-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte, öncü sektör uzmanları vizyoner ve yenilikçi bakış açılarını paylaşacak. Zirve çerçevesinde gerçekleşecek CIO Ödülleri töreninde, yıl içinde gerçekleşen BT projeleriyle dereceye giren kurumlara ödülleri takdim edilecek.

Devamı için tıklayın...
.
Birçok kişinin Amerika’da yaşam hayallerini süsleyen ABD göçmen vizesi Green Card, başlangıçta Amerika’ya giriş vizesidir. Ülkeye girdikten sonra esas Green Card’ı alan kişiler, bu kart sayesinde ABD’de göçmen statüsünde yaşama hakkına sahip olmaktadır. Green Card ile Amerika’da yaşayan bir kişinin neredeyse bir Amerikan vatandaşına denk hak ve yükümlülükleri olmaktadır. Kişi belli bir süre ABD’de yaşadıktan sonra vatandaşlık başvurusu da yapabilmektedir.

Devamı için tıklayın...
.
İnsan kaynakları, telekom, internet, bilişim, e-ticaret sektörlerinde gerçekleştirdiği yatırımlarla holdingleşme sürecini tamamlayan GD Holding, bugünün girişimcilerini, yarının yatırımcıları yapacak bir melek yatırımcı platformu geliştirdi. Yatırımcıları, girişimcilerle bir araya getiren bir platform olma özelliği taşıyan Melek Yatırımcı tanımını değiştiren bir yaklaşım sunan bu platformun melek yatırımcısı, sadece GD Holding olacak. Platform etrafında şekillenen “Kuluçka Merkezi” girişimcilere, projelerini geliştirebilmeleri için finansal desteğin yanı sıra, marketing, yazılım, donanım, operasyon, lojistik, hukuk, vergi, muhasebe, ve PR hizmeti sunacak. Holdingin çatısı altında projelerini geliştiren girişimciler, projelerini olgunlaştırdıkları süre içerisinde holdingin çalışanı gibi maaş da alabilecekler.

Devamı için tıklayın...
.
Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Kayabaşı, Kibar Holding organizasyonunda oluşturulan COO (Chief Operating Officer) pozisyonuna atandı.

Devamı için tıklayın...
.
Koç Bilgi Grubu ve Koç Holding şirketlerinden Zer’in kurumsal sosyal sorumluluk projeler ağı olan Yeşil Bilgi Platformu, bu yıl da Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası’na özel bir projeyi hayata geçirdi.

Devamı için tıklayın...
.
Ülkemiz ekonomisinin gelişmesinde önemli katkılar sağlayarak grubunun temellerini atan ve bugünlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Asım Kibar, 10.01.2014 tarihi itibariyle, Kibar Grubu bünyesindeki aktif iş hayatına Kibar Holding Kurucusu ve Onursal Başkanı olarak devam edecek.

Devamı için tıklayın...
.
Yeditepe Üniversite’sinin daveti üzerine katılım gerçekleştiren Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kibar, üniversite öğrencilerinin sorularını cevapladı. 7 farklı üniversitede kurulan bilgilendirme standı sayesinde öğrenciler, Kibar Holding ile ilgili soruları ve merak edilenleri yetkili kişilerden dinleme şansını yakaladı. Üniversite öğrencileri, bilgilendirme standı sayesinde birebir olarak 600’ün üzerinde staj ve anket formunu doldurarak teslim etti. Alınan başvuru formlarının akabinde adaylar sınava davet edildi ve başarılı olan öğrenciler uygun departmanlara yerleştirildi. Sabancı Üniversitesi ve ODTÜ’de yapılan Üretim ve Pazarlama ile ilgili Vaka Çalışmalarına öğrencilerin ilgisi oldukça fazlaydı. 2,5 saat süren Vaka Çalışmalarının sonunda başarılı olan öğrenciler Kibar Holding’e davet edildi. Assan - Tuzla Kampüsünde yer alan yönetim binasında toplandıktan sonra Kibar Holding ve Grup Şirketlerinin kısa tanıtımı yapılarak, kampüs içerisinde keyifli bir öğle yemeği yenildi. Transformasyon süreci içerisinde yer alıyoruz Yemeğin ardından öğrencilerle biraraya gelen Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Tamer SAKA , Kibar Holding olarak transformasyon sürecinde yer aldıklarını ve belirledikleri stratejik hedeflerin arasında yeni yeteneklerin organizasyona dahil edilmesinin de, öncelikli planları arasında olduğunu belirtti. Kibar Holding’in Üniversitelerde gerçekleştirdiği çalışmalarda, başarılarından dolayı teşekkür belgesi alarak ödül takdim edilen öğrenciler, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek kampüsten ayrıldılar.
.
Sürekli rekabet içindeki iş dünyasında ortak bir kalkınma kültürü oluşturmak üzere evrensel ilkeler öneren ve yenilikçi bir kurumsal sorumluluk yaklaşımı olan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne, 12.06.2013 tarihi itibari ile dahil olarak, istikrarlı, adaletli ve şeffaf bir küresel ekonomi oluşturmak adına önemli bir adım atmış olduk. Binyıl Kalkınma Hedeflerinin 14. yılı 31 Ocak 1999 tarihinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forum’unda, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Kofi Annan, “ Binyıl Kalkınma Hedefleri ” doğrultusunda iş dünyası liderlerini, evrensel çevre ve sosyal ilkeleri desteklemek amacıyla uluslararası bir insiyatif olan Küresel İlkeler Sözleşmesi adı altında buluşmaya davet etmiştir. Kontrol Süreçleri Oldukça Önemli Sözleşmeye dahil olan üyelerin yükümlülüklerini yerine getirip getirmediği kontrol ediliyor. Bölgesel olarak Türkiye’deki süreç takibini B.M adına TUSİAD gerçekleştiriyor. Sözleşmede yer alan maddelerin yerine getirilerek belgelendirilmesi oldukça önemli. Bu kriteri yerine getirmeyen üyeler hakkında uyarı mesajı gönderiliyor. Üyenin sorumluluklarını aksatmaya devam etmesi halinde üyeliği pasif duruma düşürülebiliyor.
.
19.11.2012 – 21.12.2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Kitabınla GELiştir kampanyasında, ‘Okumayan Çocuk Kalmasın’ düşüncesiyle yola çıkarak kitabı olmayan ya da az miktarda kitabı olan okulların eksiklerini tamamlamak ve öğrencilerin gelişimine katkıda bulunmak için Kibar Holding çatısı altında başlatılan kampanyada 6827 adet kitap dağıtımı gerçekleştirdik. Çalışanlarımız aracılığı ile toplanan kitaplar 7 İlköğretim Okulu ve 2 Lise’ye dağıtımı gerçekleştirdik ve toplamda 7304 öğrenciye ulaştık. Öncesinde İstanbul’da Türkan Şoray İlköğretim Okulu’na Kibar Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından yaptırılan Kütüphane’nin çocuklar için daha faydalı olabilmesi adına kampanya sonunda toplanan kitapların bir kısmı bu okula teslim edilirken, Toplanan diğer kitaplar ise sınıflandırılarak , Asım Kibar Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Tuzla Evliya Çelebi Lisesi, İzmit Solaklar İlköğretim Okulu, İzmit Fatih İlköğretim Okulu, Dilovası Mehmet Zeki Obdan İlköğretim Okulu, Bandırma Macarlar Köyü İlköğretim Okulu, Bandırma Deliktaş İlköğretim Okulu ve Tokat’ta bulunan Turhal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne teslim edildi. Ülkemizin aydınlık geleceği adına çocuklarımızın ufkunu açarak, emin adımlarla ilerlemek için Kibar Holding çatısı altında tüm grup şirketlerimiz ile birlikte yarınlarımıza umutla bakıyoruz.
.
İstanbul III Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, ‘Zorlu Center Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yarışması’nı kazanan projeler konusunda son değerlendirmesini yaparak, 4 proje arasından Emre Arolat-Murat Tabanlıoğlu’nun birlikte gerçekleştirdiği projeyi seçti. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği, Karayolları arazisi üzerine yapılacak olan Zorlu Center projesi belli oldu. İstanbul III Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, 4 proje arasındaki tercihini Tabanlıoğlu Mimarlık AŞ-Emre Arolat Mimarlık Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubu’ndan yana kullandı. Zorlu Gayrimenkul’ün geçen yıl haziran ayında açtığı ‘Zorlu Center Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yarışması’na 117 firma başvurmuştu. Bunların arasından 13 uluslararası mimarlık ofisi seçilerek yarışmaya katılmaya hak kazanmıştı. Yapılan değerlendirmede ERA Şehircilik Mimarlık Müşavirlik Ltd. Şti., Mimarlar Yapı Tasarım Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.-A.L.U.D. (Architecture, Landscape & Urban Design) Ortak Girişim Grubu, Tabanlıoğlu Mimarlık AŞ-Emre Arolat Mimarlık Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubu ve Cafer Bozkurt Mimarlık Ltd.-asp Architekten Stuttgart Ortak Girişim Grubu projeleri ile finale kalmıştı. Zorlu Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme AŞ Genel Müdürü Levent Ergül, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, seçilen projenin 96 bin metrekarelik inşaat alanında 50 bin metrekarelik yeşil alan öngördüğünü vurgulayarak, şunları söyledi: “Projemizin başta İstanbullular olmak üzere tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul’a kazandırmak istediğimiz ‘kendisinden 50 yıl söz ettirecek anıtsal yapı’ gerçekleştirme hayalimizi Emre Arolat ve Murat Tabanlıoğlu’nun yapacak olması bizi de çok mutlu etti. Zorlu Gayrimenkul olarak finale kalan tüm projeleri benimsemiştik. Hangisi seçilirse seçilsin büyük bir zevkle inşa edecektik. İstanbul III Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu’nu, kamusal alan kullanımının maksimum düzeyde olacağı bir projeyi seçtikleri için kutluyorum. Ayrıca yarışmaya katılan diğer mimar arkadaşlarımı da başarılı projeleri nedeniyle tebrik ediyor, verdikleri yoğun emek için kendilerine teşekkür ediyorum.” İlk beş değişik fonksiyonlu karma kullanım projesiyle ‘trendsetter’ olacak İstanbul III Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu’ndan geçen proje onayının ardından, ilgili belediyelerden onay alınarak çalışmalara devam edecek. ‘2010 Avrupa Kültür Başkenti’ çalışmalarına yetiştirilmesi planlanan Zorlu Center projesinde sosyal ve kültürel çalışmalar ön plana çıkıyor. Proje; konferans salonları, konser salonu, müze ve kütüphane gibi sosyal ve kültürel yapıları kapsamasının yanı sıra otel, iş merkezi, alışveriş merkezi ve rezidansları ile Türkiye’de ilk kez beş değişik fonksiyonu içinde bulunduracak olan ‘karma kullanım’ projesi niteliğini taşıyor. Tabanlıoğlu Mimarlık AŞ-Emre Arolat Mimarlık Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubu’nun projesi, İstanbul’un kamusal mekan kurgusuna yeni bir halka olarak eklemlenmeyi hedefliyor. Zengin yarı açık alanlarla bilindik alışveriş merkezlerinin yapısal ve sosyal normlarını kırıyor ve özgün bir kent meydanı tarifi getiriyor. Bu özellikleri ile gayrimenkul sektöründe ‘trendsetter’ olmaya da aday. Yapımına zemin ıslahı ile başlanan projede, 2010’da sosyal ve kültürel merkez ile alışveriş merkezi, 2011 yılında ise otel, iş merkezi ve rezidans fonksiyonlarının tamamlanması planlanıyor. Zorlu Gayrimenkul, eserin sahibi olan mimarların da katılımıyla önümüzdeki günlerde bir lansman yapmayı planlıyor. Şirketten yapılan açıklamada, proje ile ilgili tüm detaylı bilgilerin bu lansmanda iletileceği bildirildi.
.
Finansbank Kobi Bankacılığı tarafından yürütülen KobiFinans projesinin hizmet kanallarından biri olan www.kobifinans.com.tr internet portalı, “Altın Örümcek Web Ödülleri”nde, Türkiye’nin en iyi “Profesyonel Servis Sitesi” seçildi. Finansbank Kobi Bankacılığı tarafından yürütülen, Türkiye’nin ilk ve tek banka destekli bilgi ve danışmanlık hizmet paketi “KobiFinans”, yeni bir ödüle daha değer görüldü. KobiFinans projesinin hizmet kanallarından biri olan www.kobifinans.com.tr internet portalı, “Altın Örümcek Web Ödülleri”nde, Türkiye’nin en iyi “Profesyonel Servis Sitesi” seçildi. Ödül töreni, 9 Nisan 2008 Çarşamba akşamı İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezin’de gerçekleştirildi. Finansbank Kobi Bankacılığı adına ödülü alan Finansbank Kobi Bankacılığı Pazarlama Birim Yöneticisi Kaan Onat, böyle önemli bir ödüle değer görülmekten duydukları mutluluğu dile getirdi ve bu başarının, yeni ürün ve hizmetler geliştirmek konusunda kendilerini motive ettiğini söyledi. Onat, sözlerine söyle devam etti: “Finansbank Kobi Bankacılığı olarak, yalnızca finansman gücüyle değil; bilgi, tecrübe ve rehberlikle de ihtiyaç duydukları her an KOBİ’lerin yanında oluyoruz. Aldığımız bu ödül, çok doğru bir yolda olduğumuzu bir kere daha teyit etmiş oldu. Finansbank olarak KOBİ’lere katma değeri olan yeni ürün ve hizmetler sunmaya, öncülüğümüzü ve liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”
Dumankaya İnşaat’ın Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Kartal’da yükselecek Dumankaya Vizyon projesi, Konut ve İşyeri Fuarı’nda gerçekleştirilen ön lansmanı takiben yaklaşık iki hafta içinde topladığı 2500’ü aşkın taleple sektörde önemli bir başarıya imza attı. Projede satışların önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor. İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal’a yeni bir ‘vizyon’ sunmayı hedefleyen Dumankaya Vizyon, ön lansmanı takiben yarattığı yoğun taleple şimdiden önemli bir başarıya imza atmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in projelendirdiği Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi’ne komşu olan, Japon mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan Dumankaya Vizyon Projesi, 33 katlı ve 24 katlı iki rezidans bloğu ile 18 katlı bir ofis bloğundan oluşuyor. 20.000 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek ve toplam 340 rezidans daireye ev sahipliği yapacak olan projede satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak. Dumankaya Vizyon’un toplam proje değerinin yaklaşık 100.000.000 USD tutarında olması planlanıyor. Bölgenin en yüksek binalarını oluşturan rezidans bloklarında stüdyo (37–53 m2), 1+1 (55–61 m2), 2+1 (78–102 m2) daireler, kalabalık aileler için 3+1 (116–131 m2) daireler olmak üzere farklı seçenekler sunulacak. En üst katlar ise yüksek tavanlı loft dairelere ayrılacak. Dumankaya Vizyon’da rezidans hizmetleri kapsamında house keeping’den laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Tüm projenin altı boydan boya kapalı otopark olacak ve her daireye en az 1 araçlık otopark alanı düşecek. Dumankaya Vizyon konumu itibariyle merkeze ve toplu taşıma araçlarına ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Proje, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi’ne ve Kartal Tren İstasyonu’na 5 dakika uzaklıkta, yapılmakta olan metroya ise iki durak yürüme mesafesinde yer alıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı ve TEM otoyoluna ulaşmak yaklaşık 7–8 dakika sürüyor. Dumankaya Vizyon genç profesyonellerden yeni evlilere, çevre kuruluşlarda çalışanlardan genç ailelere herkesi hedefleyen, sosyal yaşamın her ayrıntısı eksiksiz düşünülmüş bir yaşam ve çalışma merkezi olmayı hedefliyor.


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica