Alışveriş Portalı
Yeşil Bilgi Platformu’ndan çevreci şarkı: Sesime ses ver
.
Koç Bilgi Grubu ve Koç Holding şirketlerinden Zer’in kurumsal sosyal sorumluluk projeler ağı olan Yeşil Bilgi Platformu, bu yıl da Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası’na özel bir projeyi hayata geçirdi.

Geniş kitlelerdeki çevre bilinci ve farkındalığı, sanatın etkin anlatım dilini de kullanarak artırmayı amaçlayan Yeşil Bilgi Platformu, Doğa Geri Almadan, Sesime Ses Ver adını verdiği son projesinde ise “müziği” çıkış noktası olarak seçti. Proje kapsamında, Platforma üye şirketlerin çalışanları tarafından sözleri yazılan, bestelenen ve yine çalışanlardan oluşan bir koro tarafından seslendirilen bir şarkı hazırladı.

Sesime Ses Ver, Gönüllülerini Bekliyor!

Yeşil Bilgi Platformu, sözleri ile çevre sorunlarına değinen Sesime Ses Ver şarkısının geniş kitlelere ulaşarak dilden dile yayılmasını amaçlıyor. Bu kapsamda Platform, şarkıyı sosyal medya hesaplarında paylaşarak destek vermek isteyen çevre dostlarını projeye davet ediyor.

Yeşil Bilgi Platformu’nun Sesime Ses Ver projesine destek olmak istiyorsanız, https://www.youtube.com/watch?v=QM1QkB3PVkQ linkini tıklayarak şarkıyı dinleyebilir, Platformu’n sosyal medya hesaplarından projeyi takip edebilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica