Alışveriş Portalı
«
«
Forum Bölümleri
Forum Genel
Forum Genel
Duyuruluar
Reklam Tarifeleri
Forum Kuralları
Bilgi Paylaşımı
Görüş ve Önerileriniz
Tanışma Faslı
Özel Bölüm
Arşiv

Alışveriş / İlanlar / Sıcak Fı...

Alışveriş Rehberi
Alışveriş Rehberi
Kampanya İndirim Haberleri ve Sıcak...
Alışveriş Merkezleri
Banka ve Kredi Kartları
Hediye Çeki ve Kuponlar
GSM ve İnternet
Konut ve Emlak Projeleri
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk ve Yardım Kamp...
Tatil ve Seyahat
Webmaster Kampanyaları
Beyaz Eşya
Ev Tekstili
Giyim & Aksesuar
Kozmetik & Bakım Ürünleri
Sıcak Fırsatları
Market & Gıda
Mobilya & Dekorasyon
Otomobil & Akaryakıt
Özel Günler
Takı & Mücevher
Teknoloji Marketleri
Yapı Marketleri
Tanıtım Rehberi
Site Tanıtımları
Ürün Tanıtımları
Firma Tanıtımları
Kampanya Düzenleyiciler
Ürün ve Hizmet Tedarikçileri
Ürün ve Hizmet Talepleri
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketin...
E-Ticareti Sitesi Başlama,Oluşturma...
E-Ticaret'e Başlama

Kullanıcı Tavsiyeleri - Ürün İ...
Kullanıcı Tavsiyeleri ve Ürün İncel...
Alışveriş Siteleri
Arabalar
Beyaz Eşya
Bilgisayar
Cep Telefonları
Eğitim
Elektronik
Evim Güzel Evim
Dijital Kameralar
Gıda
İkinci El
İnternet ve İletişim
Kozmetik ve Bakım
Kredi Kartları ve Krediler
Moda ve Trendler
TV ve Ses Sistemleri
Mobil Operatörler
Oyun Konsolları ve Oyunlar
Sağlık Ürünleri
Sinema, Müzik ve Kitap
Tatil ve Seyahat

E-Ticaret

Altın - Döviz - Borsa - Yatırı...
Altın - Döviz ve Piyasalar
Altın
Döviz
Borsa Genel
Temel Analiz
Yabancı İşlemleri Analizi
Alternatif Piyasalar
Seans Sohbet Salonu
Hisse ve Fonlar
Teknik Analiz

Gezi Seyahat ve Tatil Rehberi
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Erken Rezervasyon
Tatil Yerleri
Gezi Notları ve Tatil Anıları

Dış Ticaret ve Bilmek İstedikl...
İhracat ve İthalat Hakkında
Pazar Araştırması
Alıcıları Satıcıları ve Üreticileri...
Gümrük İşlemleri
Logistik Şirketleri

Diğer Konular
Ekonomi ve İş Dünyası
İnternetten Para Kazan
İş ve Kariyer
İş Arıyorum
Eleman Arıyorum
Kampanya Destek
Serbest Konular
Tüketici Sorunları
Basın Bültenleri

Viral Reklam
.
2006 yılından bu yana farklı sektörler için personel alım projeleri gerçekleştiren Direct Search Group (DSG) İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi, üst düzey seçme ve yerleştirme süreci olan headhunting yöntemini uzman kişilerce uyguluyor. DSG, aday araştırmasında hem aday hem de firma açısından gizlilik önemli olduğu için, bu süreci deneyimli danışmanlar tarafından titizlikle yürütüyor.

Devamı için tıklayın...
.
İnsan kaynakları, telekom, internet, bilişim, e-ticaret sektörlerinde gerçekleştirdiği yatırımlarla holdingleşme sürecini tamamlayan GD Holding, bugünün girişimcilerini, yarının yatırımcıları yapacak bir melek yatırımcı platformu geliştirdi. Yatırımcıları, girişimcilerle bir araya getiren bir platform olma özelliği taşıyan Melek Yatırımcı tanımını değiştiren bir yaklaşım sunan bu platformun melek yatırımcısı, sadece GD Holding olacak. Platform etrafında şekillenen “Kuluçka Merkezi” girişimcilere, projelerini geliştirebilmeleri için finansal desteğin yanı sıra, marketing, yazılım, donanım, operasyon, lojistik, hukuk, vergi, muhasebe, ve PR hizmeti sunacak. Holdingin çatısı altında projelerini geliştiren girişimciler, projelerini olgunlaştırdıkları süre içerisinde holdingin çalışanı gibi maaş da alabilecekler.

Devamı için tıklayın...
.
Yenibiris.com ve Hürriyet İK tarafından düzenlenen Yılın İşverenleri Ödülleri sahiplerini buldu. 27 Mayıs’ta düzenlenen törende, En Çok İstihdam Yaratan Firma, En Çok Başvuru Alan Firma, En Çok İlan Veren Firma, Örnek İşveren ve En Yaratıcı Görsel kategorilerinde ödüller verildi.

Devamı için tıklayın...
.
Bilişim sektöründe, yazılım uzmanından iş analistine kadar nitelikli eleman açığı artmaya devam ediyor. Yenibiris.com’un verilerine göre, bu dönemde bilişim sektöründe yaklaşık 4700 kişilik bir istihdam olacak. Özellikle Türkiye’nin doğusundaki iş ilanlarına gençlerin ilgisi çok fazla. Bu bölgelerdeki başvurularda yaşanan artış yüzde 500’ün üzerine çıktı.

Devamı için tıklayın...
.
İş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com, işverenlerin ilanları ve iş arayanların başvuruları doğrultusunda, nisan ayını kapsayan bir istihdam raporu hazırladı. Rapora göre Mart ayındaki eleman arayışını yaklaşık yüzde 10 oranında artıran Yapı-İnşaat, ilk sıradaki perakendecilik-toptancılık sektörünü geçerek Nisan ayının birincisi oldu. Onu Turizm-Otelcilik sektörü izledi.

Devamı için tıklayın...
.
Yenibiris.com bahar şenliklerinde üniversite öğrencileriyle buluşuyor. 8 Mayıs’ta Gaziantep Üniversitesi’ndeki bahar şenliğinde açtığı stantta öğrencilerle buluşan Yenibiris.com, gençlere kariyer planlarında yön gösterdi ve stantta düzenlediği oyunla gençlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağladı.

Devamı için tıklayın...
.
Yenibiris.com’un sponsor olduğu ve Peryön’ün iş hayatına adım atmaya hazırlanan gençler için düzenlediği Kariyer Panayırı etkinliği 5 Mayıs’ta Bursa Uludağ Üniversitesi’ndeydi. Eğlence Mühendisleri’nin etkinlikte sergilediği “Biz Sizi Ararız” isimli tek perdelik komedi gösterisiyle gençlere işe alım süreçleri eğlenceli bir dille anlatıldı.

Devamı için tıklayın...
.
Aralık 2013’ten bu yana mavi yakalı çalışanlar ile kurumları bir araya getirmeyi hedefleyen ve Yenibiris.com tarafından hayata geçirilen Yenibireleman.com, son döneme ait verilerini açıkladı. Buna göre Nisan ayı içinde en çok Garson pozisyonu için ilan verildi.

Devamı için tıklayın...
.
Yenibiris.com verilerine göre, hava taşımacılığı sektöründe bu dönemde kabin memurluğu en çok elemanın arandığı pozisyonlar arasında. Her yıl binlerce kişinin başvurduğu kabin memurluğu pozisyonu için İngilizce bilmenin yanı sıra özel hat uçuşlarında çalışacak adayların o bölgenin dilini bilmesi de istenebiliyor.

Devamı için tıklayın...
.
Ebeler haftası dolayısıyla Yenibiris.com’un yaptığı incelemeye göre, sağlık sektöründe en çok aranan pozisyonlardan biri ebe hemşirelik. Yenibiris.com’daki ilanlara göre ebe hemşire ihtiyacı artıyor. İlanlar son dönemde yüzde 48 artış gösterdi.

Devamı için tıklayın...
.
Her dört iş ilanından birinde İngilizce kriteri yer alıyor. İngilizce, iyi bir iş bulmanın yanısıra kişinin mesleğindeki gelişmeleri takip etmesi açısından da çok önemli. Yenibiris.com ve Kaplan İngiltere Dil Okulu, bu noktadan hareketle bir kampanya düzenliyor. 14 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında yeni özgeçmiş oluşturan ya da özgeçmişini güncelleyenler arasında yapılacak çekilişle 3 kişi İngiltere’deki Kaplan Dil Okulları’nda 4 haftalık eğitim şansı yakalayacak!

Devamı için tıklayın...
.
Yenibiris.com’un verilerine göre, Turizm-Otelcilik sektöründe iş ilanları son 3 ayda, 2013’ün son 3 ayına göre artış gösterdi. Antalya ve Bodrum gibi en çok tercih edilen tatil bölgelerinde, ilan artışı yüzde 300’ü geçti. Sektörde en çok Resepsiyonist ve Garson aranıyor.

Devamı için tıklayın...


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica