Alışveriş Portalı
DSG headhunting yöntemi ile yönetici adaylarını firmalarla buluşturuyor
.
2006 yılından bu yana farklı sektörler için personel alım projeleri gerçekleştiren Direct Search Group (DSG) İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi, üst düzey seçme ve yerleştirme süreci olan headhunting yöntemini uzman kişilerce uyguluyor. DSG, aday araştırmasında hem aday hem de firma açısından gizlilik önemli olduğu için, bu süreci deneyimli danışmanlar tarafından titizlikle yürütüyor.

Firmaların ihtiyaçlarına uygun yönetici adaylarını hassas yöntemlerle ve hızlı bir şekilde listeleyen headhunting yöntemini, bir dizi mülakat, test ve analiz gibi insan kaynakları metotları ile ilerleten DSG, müşterilerinin ihtiyacı olan yönetici adaylarının CV’lerini firmalara ulaştırıyor. Şirketlerin kurum içi faydayı sağlayacak en iyi adaylar üzerinde yoğunlaşmasını kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan DSG, headhunting yöntemini, headhunter uzmanları ile uyguluyor.

DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi, headhunting uygulamasında müşterilerin ihtiyacı olan lider profilini, uzman danışmanları tarafından titizlikle analiz ediyor ve aynı zamanda müşterinin hedefleri, stratejileri, sektördeki konumu, vizyon ve misyonunu inceliyor. DSG bünyesindeki headhunter Türkiye uzmanları, toplanan tüm bu bilgiler ışığında uygun kişileri tespit ederek doğrudan iletişime geçiyor, kapsamlı değerlendirmeler sonucunda müşterilerine sadece en nitelikli, görev ve sorumluluklarını bir adım öteye taşıyacağına inandığı adayları sunuyor. Güçlü bir veri tabanına sahip olan Direct Search Group, özellikle orta ve üst düzey yönetici seçimi, IT ve online sektöre yönelik zengin ve nitelikli aday veri tabanı ile işe alım projelerinde kaliteli, hızlı çözüm önerileri sunuyor.

Direct Search Group’un geniş aday veri tabanı düzenli olarak güncelleniyor ve kendi alanında en iyi olan çok çeşitli profesyonelleri içeriyor. DSG’nin proje yönetim ekibi, kendi alanlarında ve sektörde yönetim deneyimi olan, çalıştığı sektör ve pozisyonlarda tecrübeye sahip, özgeçmiş tedarik kanalları dışında da network’e hakim işe alım danışmanlarından oluşuyor.

Şirketinizde ihtiyaç duyulan pozisyona özel yönetici adayı ile tanışmak, alanında tercih edilen öncü insan kaynakları ve danışmanlık şirketi Direct Search Group web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş


DMCA.com Protection Status Yandex.Metrica