Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : BOYA

Boya BY-XM6 S6 İkili Kablosuz Yaka Mikrofonu - Type-C

Stok Kodu: BOYA BY-XM6-S6

GTIN: 6974700650053

BOYA BY-XM6-S6, iki verici ve bir alıcıdan oluşan 2.4 GHz çift kanallı kablosuz mikrofon sistemidir. USB-C bağlantı noktalarına sahip mobil cihazlar için yüksek kaliteli ses sağlar. Vlog, içerik oluşturma, canlı akış, röportaj, kayıt vb. için en ideal ürünler arasında gelir.

Boya-BY-XM6-S6-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu---Type-C-Açıklama-1

2.4 GHz Teknolojisi Yüksek Kaliteli Ses Sunar

BY-XM6-S6, tonu 2.4 GHz dijital frekansta doğru bir şekilde yeniden üreterek yüksek kaliteli, profesyonel ses üretir. Sistem, 100 m'ye kadar aralıkta kararlı ve parazitsiz sinyaller ileten 2.4 GHz frekans bandında çalışarak TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan paraziti önler. Daha uzun çalışma mesafesi ve 7 saate varan pil ömrü ile kullanıcılar, kesinti korkusu olmadan daha geniş ve daha kapsamlı çekimler yapabilir ve tek şarjla tüm gün boyunca çekim yapma olanağına sahip olur.

USB-C Bağlantı Noktalı Mobil Cihaz için

BY-XM6-S6 kitinin alıcısı (RXU), USB-C bağlantı noktasına sahip mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Verici, açıldığında ve cihaza takıldığında otomatik olarak bağlanabilir. Ekstra kablo, APP veya Bluetooth gerektirmez. Alıcıda 3,5 mm kulaklık çıkışı bulunan özellik, her seferinde mükemmel ses çıkardığınızdan emin olmak için kaydı gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Alıcı ayrıca seçilebilir bir Mono / Stereo çıkış ayarına sahiptir, bu da her bir kişinin diyalogunu izole etmenize ve post prodüksiyonda her seviyeyi ayrı ayrı ayarlamanıza olanak tanır.

Boya-BY-XM6-S6-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu---Type-C-Açıklama-2

İnanılmaz Bir Kablosuz Mikrofon

Verici ve alıcı üzerindeki canlı ve okunması kolay OLED ekran ile kullanıcılar, sinyal iletimini hassas bir şekilde ayarlayabilir. Verici yerleşik çok yönlü bir mikrofonla tasarlanmıştır, böylece kullanıcılar sesleri almak için vericiyi yakaya takabilir ve aynı zamanda ses yakalamak için vericinin MIC IN giriş jakına bir yaka mikrofonu takabilirler. BY-XM6 serisi, her pakette uygun maliyetli bir seçim olan yaka mikrofonları ve şarj kabloları gibi eksiksiz bir aksesuar seti ile birlikte gelir.

Boya-BY-XM6-S6-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu---Type-C-Açıklama-3

BY-XM6 TX Transmitter (Verici) Özellikler

İletim Türü: 2.4GHz Dijital Frekans

Modülasyon: GFSK

Çalışma Aralığı: 100m (Engelsiz)

RF Çıkış Gücü: <10mW

Kutup Deseni: Omnidirectional (Çok Yönlü)

Frekans Tepkisi: 35Hz-18KHz

Maksimum SPL: Dahili Mikrofon: 120dB SPL
Yaka Mikrofonu: 110dB SPL

Duyarlılık: Dahili Mikrofon: -39dB
Yaka Mikrofonu: -39dB

SNR: >84dB

Güç Gereksinimleri: Dahili Li-ion Pil veya USB-C DC 5V veya Şarj Kontağı

Dahili Pil Ömrü: Yaklaşık 7 saat

Anten: PIFA Anten

Ses Girişleri: 3.5 mm TRS MIC/LINE IN Jakı veya Dahili Mikrofon

Ağırlık: 32g

Boyut: 62.1×31.6x16.5mm

Çalışma Sıcaklığı: -10? to 50°c

Depolama Sıcaklığı: -20°C to +55C

BY-XM6 RXU Receiver (Alıcı) Özellikler

İletim Türü: 2.4GHz Dijital Frekans

Modülasyon: GFSK

Çalışma Aralığı: 100m (Engelsiz)

RF Çıkış Gücü: <10mW

Ses Çıkış Konnektörü: 3.5 mm Kulaklık Jakı ve USB-C Konektörü

Güç Gereksinimleri: USB-C Cihazları tarafından sağlanır

Anten: PIFA Anten

Ağırlık: 14.5g

Boyut: 75.6x23.15x12mm

Kutu İçeriği: 1x BY-XM6 RX alıcı (Type-C), 2x BY-XM6 TX verici, 2x mikrofon tüyü, 2x type-c şarj kablosu, 2x yaka mikrofonu, 1x çanta.

Boya-BY-XM6-S6-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu---Type-C-Kutu-İçeriği

Omnidirectional Microphone (Çok yönlü mikrofon) Nedir? Çok yönlü mikrofonlar, sesi mikrofonun her tarafından veya yönlerinden eşit kazançla alan mikrofonlardır. Bu, bir kullanıcı mikrofona önden, arkadan, soldan veya sağdan konuşsa da mikrofonun tüm sinyalleri eşit kazançla kaydedeceği anlamına gelir. Bu, sesi yalnızca belirli bir taraftan yüksek hassasiyetle alan tek yönlü mikrofonların tersidir.

Çok yönlü mikrofonların dairesel bir kutup grafiği vardır, çünkü sesi 0º ila 360º arasındaki tüm yönlerden eşit kazançla kaydeder. Gösterilen kutupsal çizim görüntüsü, çok yönlü bir mikrofonun tipik bir kutupsal çizim yanıtıdır. Dairesel deseni görebilirsiniz. Böylece bir kullanıcı mikrofona herhangi bir yönden veya açıdan konuşsa da aynı kazanç elde edilecektir.

Çok yönlü mikrofonlar, ses alma yönlülüğünde daha fazla esnekliğe izin vermeleri açısından yönsüz mikrofonlara göre avantajlıdır. Tekrar belirtmek gerekirse, bir kullanıcı mikrofonun herhangi bir tarafına konuşabilir ve yine de her taraftan iyi kazanç elde edecektir. Bu, sesin birden çok yönden kaydedilmesi gereken uygulamalarda çok yararlı olabilir. Bunun bir örneği, önde bir müzik aleti grubunun ve arkada bir koronun şarkı söylediği bir müzik performansı olabilir. Yönsüz bir mikrofon, ikisinden yalnızca birini iyi kazançla alırken, diğerini çok düşük seviyede kaydedebilir.

Ancak, çok yönlü mikrofonların her yönden gelen sesleri alırken, tek yönlü mikrofonların yalnızca bir yönden gelen sesleri alması, her zaman tek yönlü mikrofonlardan üstün oldukları anlamına gelmez. Birçok uygulamada, sesi her yönden almak büyük ölçüde istenmeyebilir. Buna bir örnek, bir profesörün sınıftaki dersini kaydetmektir. Arkadaki öğrencilerden gelebilecek herhangi bir gürültü olmadan sadece profesörün dersinin kaydedilmesi gereken bir senaryoda, tek yönlü bir mikrofon kullanmak en iyisidir. Bu gibi bir durumda kullanılan yaygın bir mikrofon, tek yönlü bir mikrofon kullanan Shotgun mikrofondur. Shotgun mikrofonlar, yanlardan ve arkadan gelen sesleri göz ardı ederken doğrudan önlerinden gelen sese odaklanır. Bu, av tüfeği mikrofonunun, yanlarda ve arkada bulunabilecek tüm sesleri göz ardı ederken, istenen sesi büyük bir kazançla doğrudan önünde almasına olanak tanır. Böylece tek yönlü mikrofonlar kullanıldığında kaydedilecek ses kaynağı önde sabit durduğu sürece daha temiz bir kayıt elde edilebilir.

Dolayısıyla hem çok yönlü hem de tek yönlü mikrofonların avantajları ve dezavantajları vardır. Önemli olan, mevcut durumda hangisinin daha iyi olacağına karar verebilmeniz için kullanımdaki mikrofonun uygulamasını bilmektir.

Boya-BY-XM6-S6-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu---Type-C-Polar-Pattern

Orijinal Ürün Garantisi Sorgulama İçin Resme Tıklayınız.